Етажерка стелаж металевий для книг іграшок лофт 56 см Бонро B-111 поличні стелажі для дому

- Немає в наявності
- Код: CNT00013837
2 096 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж етажерка з металу з дерев'яними полицями лофт 56 см Бонро B-111
Надайте своєму житловому простору зручності за допомогою цієї книжкової полиці. Завдяки індустріальному вінтажному стилю та функціональному дизайну полиця ST-111 наведе порядок у вашому домі.
СПЕЦИФІКАЦІЯ:
- Колір: коричневий, чорний;
- Матеріал: ДСП, метал;
- Товщина ДСП: 15 мм;
- Товщина металу: 0,8 мм;
- Кількість полиць: 5;
- Вага на полицю: 5 кг;
- Розкладний: Ні;
- Стійкий до подряпин: Так.
Загальний розмір:
- Висота: 172 cм;
- Ширина: 56 см;
- Глибина: 34 см;
- Відстань між полицями: 34 см.
Розміри полиць:
- Ширина: 56 см;
- Глибина: 34/31/27/23/20 см.
- Вага: 11,5 кг;
- Загальне максимальне навантаження: 25 кг;
- Гарантія: 12 місяців.

Додатково: виріб можна комбінувати з іншими полицями з цієї колекції, які разом виглядатимуть стильно та лаконічно.
Купити Стелаж етажерку металеву Бонро B-111 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ярусів етажерки | 5 |
| Покриття | Без покриття |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стелаж |
| Тип етажерки | пряма |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1720 мм |
| Глибина стелажу | 340 мм |
| Ширина стелажа | 560 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження на полицю | 5 кг |
| Загальне максимальне навантаження | 25 кг |
- Ціна: 2 096 ₴







