Стіл верстак стелаж Siker SP106030C чорний

- Немає в наявності
- Код: CNT00013833
1 572 ₴
Стіл верстак стелаж розбірний металевий Siker SP106030C
Кожна річ на своєму місці з металевим стелажем SIKER SP106030C
Організувати місце для роботи та творчості, навести лад у кімнаті чи легко віднайти необхідну річ тепер простіше. Стелаж металевий Siker SP106030C люб'язно виконує поставлені завдання. Даний виріб не має кордонів у використанні. Простий та водночас стильний дизайн дозволяє йому вписуватись в більшість інтер'єрів. Встановіть стелаж металевий на кухню і ваші спеції завжди будуть на місці. Перенесіть металевий стелаж у спальню і знайдеться простір для одягу, більше не доведеться залишати речі на стільцях.
Стелаж з полицями створює місткий і компактний простір для будь-яких потреб. Вологостійкий матеріал полиць згодиться як стелаж металевий для квітів, а міцна конструкція дозволить без вагань встановити стелаж в гараж чи майстерню. Відтепер кожен інструмент отримає персональне місце.
Дана модель зручно розташовується в кутку кімнати чи по центру під стіною завдяки розмірам:
- Висота: 180 см;
- Ширина: 100 см;
- Глибина: 60/30 см.
Характеристики:
- Полиці: 5 шт;
- Поверхня: гладка матова чорна рамка;
- Максимальна навантаження на одну полицю: 175 кг;
- Загальне максимальне навантаження: 875 кг.

5 практичних полиць сприяють легкому розподілу відділів за призначенням, що дає можливість одночасно використовувати металевий стелаж для книг, дитячої колекції іграшок, фоторамок, великих предметів і малих дрібничок.
Нерідко металевий стелаж використовують як відкриту шафу для паперів в офісі, навчальному закладі, як полиці для посуду у кав'ярні тощо.
Конструкція та поверхні не вибагливі у догляді. Легко очищуються від пилу і бруду навіть при щоденному використанні як стелаж для взуття.
Достатньо купити металевий стелаж з полицями, а місце та призначення неодмінно знайдеться.
Купити Стелаж металевий Siker SP106030C можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Вид стелажа | Полочные стеллажи |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання стелажа | Двостороннє |
| Максимальна висота стелажа | 1800 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 175 кг |
| Максимальна кількість ярусів | 5 шт. |
| Матеріал полиць | Дерево, Метал |
| Обмежена довжина стелажного ряду | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип перекриття | МДФ |
| Тип стелажа | Багатоярусний |
| Колір | Чорний |
| Характеристики секції | |
| Глибина секції | 600 мм |
| Довжина секції | 1000 мм |
| Навантаження на секцію | 175 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальне максимальне навантаження | 875 кг |
- Ціна: 1 572 ₴




