Кухонні стільці зі спинкою та м'яким сидінням, стильний стілець для вітальні набір 2 шт Бонро B-016 чорний

- В наявності
- Код: CNT00014152
1 412 ₴
Набір обідніх стільців для вітальні, кухні, кафе Бонро B-016 чорний (2 шт)
Домашня атмосфера на кухні перетвориться на королівське вітання, зала ресторану покращить свій імідж, а в очах клієнтів зросте рівень престижності закладу коли в ньому з'явиться стілець обідній Бонро B-016. Цей виріб здається елементарно простим, його чорний колір та дизайн стриманий і лаконічний, проте виглядає настільки розкішно, що неодмінно привертає увагу та викликає бажання сісти. Він чудово доповнює темний інтер'єр, гарно поєднується с класичними та сучасними стилями, металом і контрастно виділяється у світлому середовищі.
Обідній стілець Бонро B-016 зручний у використанні. На ньому м'яко сидіти, а спеціально виведений чіткий кут спинки дозволяє з комфортом вести бесіди за столом та здійснює підтримку поперекового відділу під час нахиляння людини до страви. У своїй основі має витривалу, пластикову конструкцію. Каркас, до якого приєднуються металеві ніжки, здатен витримувати великі навантаження. Це ж стосується і матеріалу накладки. Штучний матеріал виділяється своїм елегантним виглядом та стійкістю до зношування. Не даремно його використовують як матеріал для салону автомобіля, адже екошкіра наділена найважливішими властивостями. Вона не вразлива до вологості, є важко займистою, з легкістю витримує температурні перепади та механічний вплив і дуже приємна на дотик. Вишуканість стільця підкреслюється декоративним стебнуванням із ниток.
Чудові характеристики виробу однозначно стверджують, що варто купити обідній стілець Бонро B-016:
- Кількість: 2 шт.;
- Матеріал покриття: спинка пластик, сидіння - пластик з подушкою;
- Накладка це пластик з поролоном, обшитий екошкірою;
- Ніжки: метал;
- Максимальне навантаження: 120 кг.
Розміри:
- Висота виробу: 97 см;
- Ширина сидіння: 41 см;
- Глибина сидіння: 39 см;
- Висота спинки: 53 см;
- Ширина спинки: 35 см;
- Відстань ніжок: 40 см.
- Гарантія: 12 місяців;
- Країна виробник : Китай.

Процес догляду за стільцем не потребує особливих зусиль. Побутові забруднення чи харчові плями швидко видаляються мокрою ганчіркою. Через відсутність важкодоступних місць пил та бруд не будуть накопичуватись у кутку сидіння чи за ребром жорсткості. Більшість людей полюбляють пересувати, а не переставляти стільці, тому ніжки виконані зі справжнього металу. Стілець з низьким рівнем шуму ковзає по підлозі й зазвичай не залишає слідів чи подряпин на поверхні.
Купити Стілець обідній м'який набір 2 шт Бонро B-016 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Особливості | М'яке сидіння, Висока спинка, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Ні |
| Підніжка | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип меблів | кухонний стілець |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | квадратна |
| Колір | Чорний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Штабельована | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота табуретки | 970 мм |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота спинки | 530 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 970 мм |
| Глибина табуретки | 390 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина | 410 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Сидіння | екошкіра, пластик |
| Спинка | пластик |
- Ціна: 1 412 ₴











