М'який обідній велюровий стілець зі спинкою для кухні вітальні кафе комплект 4 шт Бонро B-423 чорне

- В наявності
- Код: CNT00013810
4 320 ₴
Велюрові стільці для кухні вітальні ресторану, набір стільців 4 шт Бонро B-423
Надзвичайно розкішне крісло Бонро B-423 окрім приємної зручності для користувачів подарує інтер'єру вишуканість та стиль. Виріб по своїй конструкції більше нагадує стілець, але його дизайн та м'якість слід порівнювати з кріслом. Неповторні текстильні відчуття змушують торкатися до матеріалів знову й знову. І це не говорячи про непоборне бажання сидіти в ньому.
Крісло стілець B-423 від бренду Бонро яскраво доповнить дизайн домашньої кухні, вітальні, лаунж зони, бару чи стильного ресторану. Дизайн змодельований настільки чудово, що стілець гарно поєднається з сучасними, незвичними та ретро стилями одночасно. З першого погляду привертається увага до покрівельного матеріалу сидіння й спинки. За своєю текстурою та геометричною композицією вони нагадують так зване "каретне крісло", яке у часи карет та диліжансів могли дозволити собі лише заможні й поважні особи. Варто поглянути на фото, щоб зрозуміти, про що йде мова.
Купити крісло стілець варто поціновувачам вдалого поєднання краси й комфорту. Сидіння стільця має незначне заглиблення по центру подушки, а спинка наділена анатомічним легким вигином. Перебуваючи у цьому кріслі постава користувачів завжди буде правильною, злегка гордою і шанобливою. Проте, під час довгого перебування в ньому, людина не відчує дискомфорту, оскільки гарна збалансованість окремих важливих зон конструкції знімає навантаження з м'язів тіла. Стілець для кухні та бару сприяє не лише комфортному сидінню, а й світським бесідам завдяки пропорціям спинки 3 на 4 по висоті та ширині відповідно. Це дає безперешкодну змогу зайняти пів оберненої зручної позиції в напрямку співрозмовника, що поруч.
Чудовий чорний колір в поєднанні з темними ніжками виглядає навдивовижу. Ніжки розташовані таким чином, щоб виріб був максимально стійким і на ньому було важко гойдатись. Адже саме цим відвідувачі закладів часто псують підлогу. Окрім цього, самі ніжки не залишають подряпин на підлозі в разі його пересування. Замовити стілець крісло для ресторану можна без вагань. Хоча раптові плями й будуть помітні, обрані матеріали для виробу піддаються чищенню та обробці мийними засобами побутового рівня.
Особливості:
- Спинка виготовлена з велюру;
- Зручне велике сидіння з велюру;
- Інструкція та інструменти для збірки входять в комплект;
- Легке збирання.
-auto_width_380.webp)
Технічні характеристики:
- Категорія товару: крісла;
- Матеріал: велюр;
- Максимальне навантаження: 100 кг;
- Висота виробу: 89 см;
- Ширина сидіння: 43 см;
- Глибина сидіння: 41 см;
- Висота спинки: 43 см;
- Висота сидіння: 46 см;
- Відстань між ніжками: 40 см;
- Ніжки: сталева труба з фарбуванням.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Розміри товару можуть мати незначні відхилення в межах 1-3 см залежно від партії постачання. Це зумовлено особливостями виробничого процесу, різними технологічними параметрами та можливими варіаціями у використаних матеріалах. Такі відхилення є нормою і не впливають на якість, зручність чи функціональність виробу.
Купити Обідній стілець м'який набір 4 шт Бонро B-423 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Покриття | Без покриття |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 890 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | сталь покрита фарбою |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Сидіння | велюр |
| Спинка | велюрова тканина |
- Ціна: 4 320 ₴










