Обідній стілець зі спинкою кухонний з екошкіри для дому столової кухні Бонро B-487 чорно-білий

- В наявності
- Код: CNT00013775
931 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обідній стілець на дерев'яних ногах для кухні Бонро B-487
Крісло Бонро B-487 - зручний і елегантний стілець з м'яким сидінням буде прекрасною складовою будь-якої обідньої, вітальні або офісної групи. Він допоможе вам відчути всі переваги розміщення меблів на вашій кухні, вітальні або офісі. Такий стілець зробить атмосферу приміщення більш піднесеної, світлої і гармонійною.
Зручний і стильний стілець втілює в собі найкращі якості, які роблять його яскравою деталлю будь-якого інтер'єру. Ніжки стільця виготовлені з натурального дерева бука. Спинка і сидіння виготовлені з високоякісного пластику. Стілець виглядає ефектно і володіє відмінними експлуатаційними якостями

Технічні характеристики моделі:
- Матеріал покриття: спинка пластик, сидіння - пластик з подушкою.
- Накладка це пластик з поролоном, обшитий екошкірою
- Ніжки: дерев'яні, натуральний бук
- Висота стільця: 81,5 см
- Висота сидіння: 42 см
- Висота спинки: 39,5 см
- Ширина спинки: 42 см
- Ширина сидіння: 47 см
- Глибина сидіння: 42 см
- Гранична вага: 120 кг
- Вага: 5 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Країна виробник: Китай
Купити Стілець кухонний Бонро B-487 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Ні |
| Підніжка | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | квадратна |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота спинки | 395 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 815 мм |
| Глибина табуретки | 420 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина | 470 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | Бук |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Сидіння | екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорно-білий |
- Ціна: 931 ₴






