Крісло геймерське комп'ютерне з підставкою для ніг та двома подушками Бонро B-810 TPF біле

- В наявності
- Код: CNT00013745
3 209 ₴
Крісло для геймера з висувною підставкою для ніг Бонро B-810 TPF червоне
Геймерське крісло Бонро B-810 TPF - це ергономічне крісло для комп’ютера, яке ідеально підходить як для професійних геймерів, так і для офісної роботи. Завдяки зручній спинці та м’якому сидінню, це комп’ютерне крісло забезпечує правильну підтримку хребта, запобігаючи втомі та болю в спині під час тривалого сидіння. Крісло для геймінгу має стильний дизайн і високоякісні матеріали, що роблять його чудовим вибором для дому або робочого місця. Якщо ви шукаєте ергономічне геймерське крісло з підтримкою спини — Бонро B-810 TPF стане найкращим рішенням.
Особливості крісла:
- можливість регулювання висоти сидіння;
- можливість нахилу спинки
- 2 подушки: під головою і під хребтом, які ефективно знімають напругу з шийної і поперекової областей;
- стабільна основа з 5 спицями;
- колеса які не дряпають підлогу;
Технічні характеристики:
- тип: крісло геймерське;
- максимальне навантаження: 120 кг;
- матеріал: метал + піна EPE + еко-шкіра;
- виробник: Bonro;
- додатково: кут нахилу спинки крісла, регулювання висоти сидіння;
- гарантія: 12 місяців.

Розміри:
- Ширина сидіння: 50 см
- Глибина сидіння: 49 см
- Висота сидіння в нижньому положенні: 40 см
- Висота сидіння в верхньому положенні: 50 см
- Висота спинки: 82 см
- Ширина спинки: 51 см
- Довжина підлокітників: 36 см
- Ширина підлокітників: 7 см
- Ширина між підлокітниками: 62 см
- Висота підлокітників: 24 см
- Довжина підголівника: 29 см
- Ширина підголівника: 17 см
- Довжина поперекової подушки: 29 см
- Ширина поперекової подушки: 16 см
- Діаметр колеса: 5 см
- Відстань між колесами: 29 см
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Розміри товару можуть мати незначні відхилення в межах 1-3 см залежно від партії постачання. Це зумовлено особливостями виробничого процесу, різними технологічними параметрами та можливими варіаціями у використаних матеріалах. Такі відхилення є нормою і не впливають на якість, зручність чи функціональність виробу.
Купити Крісло геймерське з підставкою для ніг Бонро B-810 TPF можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 12.5 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 132 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 50 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 40 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Механізм гойдання | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Тип механізму | Газліфт |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Колір каркасу | Хром, Чорний |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 82 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 51 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик |
- Ціна: 3 209 ₴







