Вуличний дитячий батут із внутрішньою сіткою та сходами для дачі Atleto 312 см чорний

- В наявності
- Код: CNT00013544
6 552 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батут дитячий 312 см з внутрішньою сіткою та драбинкою Atleto
Батут Atleto 312 см (10 ft) з внутрішньою сіткою
Батут Atleto дозволить провести час, здоровим і активним для дітей і дорослих. Пропонований батут виготовляється з високоякісних матеріалів, що забезпечує його довгий термін служби. Наші батути є безпечними для користувача, конструкція закріплена таким чином, щоб захистити від травм. Батути створені відповідно до стандартів безпеки, встановленими в ЄС.
РОЗМІРИ БАТУТА:
- Висота захисної сітки - 180 см;
- Загальна висота разом з сіткою - 245 см;
- Висота поверхні для стрибків над землею - 65 см.
РОЗМІРИ ДРАБИНКИ:
- Висота - 76 см;
- Ширина - 31 см.
МЕТАЛЕВІ ПРУЖИНИ:
- Колір пружини - золотистий;
- Кількість пружин – 54 шт;
- Щільність матеріалу – 28N;
- Товщина труби - Φ3,0;
- Розмір пружини – 140 мм.
ЗАХИСНА СІТКА:
- Кількість опор сітки – 6 шт;
- Матеріал сітки - PE;
- Щільність матеріалу – 90 г/м2;
- Матеріал захисної накладки для металевих опор - PE+EPE.
ТРУБИ:
- Товщина металевої труби каркаса - 1,2 мм;
- Діаметр рами - Φ38.
ЗАХИСНА НАКИДКА:
- Матеріал накидки - ПВХ+ПЕ;
- Товщина накидки -12 мм;
- Щільність матеріалу захисної накидки на батут -130 г/м2.
ЗАХИСНИЙ МАТ:
- Щільність матеріалу килимка для стрибків – 260 г/м2;
- Матеріал килимка (полотно для стрибків) – ПП.
ІНФОРМАЦІЯ ПРО МЕТАЛЕВІ НІЖКИ:
- Кількість ніжок - 3 шт;
- Щільність матеріалу - Φ35;
- Товщина матеріалу - 1,1 мм;
- Максимальне навантаження на батут: 150 кг;
- Вага батута: 39,1 кг.

Завдяки стрибкам на батуті ви:
- Покращите фізичний стан;
- Покращите кровообіг;
- Спалюєте калорії;
- Покращите роботу легень.
Купити Дитячий батут із внутрішньою сіткою Atleto 312 см можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 39.1 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рами батута | 65 см |
| Висота з сіткою | 245 см |
| Діаметр батута | 312 см |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Наявність сходів |
| Покриття труби каркаса | Без покриття |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Чорний |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 2 років |
| Пружини | 54 шт. |
| Кількість ніжок | 3U |
| Висота сетки | 180 см |
- Ціна: 6 552 ₴




