Дитячий ігровий килимок розвиваючий інтерактивний підлоговий з дугами та іграшками 4 в 1 Spoko SP-52

- В наявності
- Код: CNT00013320
1 780 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний підлоговий килимок розвивальний 4 в 1 Spoko SP-52
Килимок розвивальний 4 в 1 інтерактивний Spoko SP-52
Чудова розвага та розвиток для вашої дитини!
Килимок Spoko SP-52 - це поєднання безпечного ігрового простору з неоціненним впливом на моторний розвиток дитини з перших днів.
ОСНОВНІ РИСИ:
- 6 багатофункціональних оригінальних іграшок;
- Можливість розкладання килимка в 3 комбінації;
- М'яке, нековзке, ідеально теплоізоляційне дно;
- Легко переться і дуже приємний на дотик матеріал;
- Оригінальні кольори, що стимулюють розвиток дитини.
- Чи знаєте ви, що двомісячна дитина любить дивитися на себе в дзеркало? Килимок містить дзеркало, яке зацікавить малюка і розвине зорове сприйняття.
- Чи знаєте ви, що тримісячна дитина починає самостійно хапати предмети? Багатофункціональні іграшки, прикріплені до килимка, розвивають координацію рук і очей.

Специфікація:
- Торгова марка: Spoko;
- Вік дитини 0+;
- Колір: сірий, сріблястий;
- Матеріал: піна (легко чиститься, м'який, міцний);
- У набір входить: килимок, 4 стінки, 2 штанги, 7 багатофункціональних іграшок;
- Гарантія: 12 місяців.
Розміри:
- Висота: 53 см;
- Ширина: 110 см;
- Глибина: 100 см;
Подаруйте своїй дитині незабутню пригоду та розвиток з ВЕЛИКИМ М’ЯКИМ ІНТЕРАКТИВНИМ НАВЧАЛЬНИМ Килимком від Spoko. Обирайте комфорт та освіту вже сьогодні!
Купити Розвивальний килимок для дітей Spoko SP-52 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Спінена поліуретанова піна ХРЕ |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1100 мм |
- Ціна: 1 780 ₴










