Сталева піч булер'ян на дровах CANADA тип 00 класичний, метал 4 мм, димохід 120 мм

- Немає в наявності
- Код: CNT00013445
15 899 ₴
Канадська піч для обігріву приміщень булер'ян "Canada" Classic типу "00"
Це базова модель. Підходить для обігріву невеликих приміщень об'ємом до 100м3. Лаконічний дизайн у поєднанні з невеликими габаритами пристрою відмінно доповнять будь-яке приміщення.
Основні переваги:
1. Економія:
Базова модель за мінімальну ціну здатна опалювати до 100м³ упродовж 8 годин (за дотримання режиму тління) на одній порції дров у 8 кг.
2. Якісний метал:
Для виготовлення продукції ТМ «Canada» використовується гарячекатана сталь, здатна витримувати до 10 000 годин за температури 800०С.
3. Зберігає тепловий ефект:
Після перегорання сировини, піч продовжує гріти ще кілька годин. Тепло всередині булер'яна зберігається ще на деякий час. Зменшується тепловий потік, але повітря продовжує нагріватися.
4. Спеціальна фарба:
Для покриття булер'янів «Canada» ми використовуємо кремнієву фарбу. Кремнійорганічна термостійка емаль загартовується під час розпалювання печі та набуває максимальної стійкості. Крім красивого чорного матового покриття, ви отримуєте якість і стійкість до високих температур.
5. Легкість встановлення:
Для якісної установки Вам знадобитися тільки підставка під булерьян і димохід. Димохід із нержавіючої сталі легко встановити, не потрібно змінювати конструкцію будинку.
6. Оптимальна вага:
Булерьян “Canada” Classic типу “00” важить 64 кг. Ця вага піддається перенесенню і транспортуванню, але після встановлення пристрою випадково зрушити його не вийде.
7. Переконайтеся в якості:
Ми гарантуємо якість своєї продукції. Оглянути і придбати піч можна прямо на заводі.
8. Зовнішній вигляд:
Дров'яна піч повністю відповідає конструкції булер'яна, але ми подбали і про зовнішній вигляд. Наші працівники акуратно виконують свою роботу. Ця піч не тільки зігріє, а й прикрасить будинок.
9. Швидке нагрівання:
Ідеальна конструкція наших печей гарантує швидке прогрівання приміщень. При підтримці режиму тління швидкість нагріву 4,5 м³/хв.
10. Тривала експлуатація:
При правильному використанні, булерьян може Вам служити десятки років.
11. Гарантуємо якість:
Ми даємо гарантію в 12 місяців. При регулярному використанні печі в режимі горіння, вона точно прослужить довго. Якщо ні - зверніться до нас.
12. Простий у користуванні:
На конструкції знаходиться 2 важелі для регулювання горіння. А також дверцята для доступу до топки. Вони оснащені ручкою, яка не дозволить дверцятам відкритися самостійно.


Розміри
Висота,мм:655
Ширина,мм:455
Довжина,мм:705
Вага,кг:64
Характеристики булерьяну
Тип::00 (100-125 м³)
Товщина металу, мм::4
V приміщення, м.куб. (м3)::100
Захисний кожух::Ні
Скло в дверцятах::Ні
Варильна поверхня::Ні
P максимальна, кВт::6
P робоча, кВт::2.6
D димоходу, мм::120
D топки, мм::255
L поліна, м::0.33
V топки, л::40
Число труб x D труб, мм::7*60
Швидкість нагріву повітря, м3/хв::4.5
Час роботи, порц. год::до 12
Вага порції дров, кг::8
Витрати дров, м3/міс*::1.3
Вид палива::Деревина
H димоходу, м**::від 5
Підключення до димоходу::Заднє
ККД, %::75
Країна виробник::Україна
Гарантія, міс::12
Бренд::CANADA
*: :- для цегляних будівель, середнього ступеня утеплення
**: :- вертикальна частина (не менше), за горизонталі до 1,5 м
Купити Піч булер'ян "Canada" Classic типу "00" можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vesuvi |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 64 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Номінальна потужність | 2600 Вт |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Швидкість нагрівання повітря | 4.5 куб. м/хв |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 655 мм |
| Глибина | 705 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Захист | |
| Захисний корпус | Немає |
| Площа обігрівання | |
| Об'єм приміщення | 100 м3 |
- Ціна: 15 899 ₴



