Плетене крісло гойдалка з техноротанга на металевому каркасі для відпочинку вдома, терасі, балконі, COMFORT

- В наявності
- Код: CNT00013286
6 600 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло-гойдалка з техноротанга пориньте в атмосферу затишку та релаксу. Його стильний дизайн і ергономічна форма забезпечують максимальну зручність, а міцна конструкція гарантує довговічність. Це крісло стане чудовим доповненням для вашої тераси, саду, балкона або зони відпочинку на відкритому повітрі.
Крісло-гойдалка зі штучного ротанга для відпочинку металева
Основні характеристики:
- Матеріал: плетіння з техноротанга;
- Каркас: метал з порошковим покриттям;
- Подушки: тканина габардин;
- Розміри (ВхШхГ): 80х92х50 см;
- Довжина: 1,25 м;
- Вага: 15 кг;
- Навантаження: до 150 кг;
- Колір ротанга: коричневий, бежевий, графіт, сірий, чорний, білий, слонова кістка;
- Колір подушок: темно-коричневий, бежевий, зелений, синій, жовтий, помаранчевий, фісташковий, бузковий, фіолетовий, чорний, темно-сірий, світло-сірий, малиновий, бордовий, червоний.
Переваги качалки:
- Стійкість до вологи та ультрафіолету - не вигоряє і не боїться дощу;
- Міцна і легка конструкція - зручно переміщати і використовувати;
- Плавне гойдання - розслабляє і знімає напругу;
- Стильний дизайн - прикрасить будь-який простір.
Воно ідеально підходить для відпочинку після важкого дня, затишних вечорів з книжкою або чашкою чаю. Створіть зону комфорту в своєму будинку або на дачі.
Купити крісло гойдалку з ротанга для дому можна в нашому інтернет магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Ротанг |
| М'яка подушка сидіння | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Стан | Новий |
| Тип механізму хитання | полози |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 920 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Глибина | 500 |
- Ціна: 6 600 ₴








