Ексклюзивне крісло з техноротанга з додатковим плетінням на металевому каркасі, HAVANA, 77х92х63 см Коричневий

- Готово до відправки
- Код: ZCNT00009299
7 200 ₴
+380 (98) 557-35-88
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | крісло |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Матеріал основи | Штучний ротанг |
- Ціна: 7 200 ₴



