Круглий журнальний столик Мамасет на 4 металевих ніжках зі скляною стільницею d 70 см, сірий

- Немає в наявності
- Код: CNT00013123
3 000 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний круглий стіл Мамасет виготовлений із міцного металу. Столик має в основі 4 металеві ніжки, укріплені металевими рейками хрест на хрест, стільниця виконана з розжареного скла. Дану модель столу можна використовувати як журнальний або кавовий.
Стіл зі скла з металевими ніжками для вітальні, тераси кафе, лаунж зони
Круглий скляний стіл легко впишеться в інтер'єри альтанок, терас, ложій, а в комплекті з кріслами або диваном чудово доповнить інтер'єр будинків або закладів у стилі Прованс. У догляді столик із металевими ніжками зручний: досить вологого протирання тканиною.

Характеристики:
- Країна виробник - Україна
- Стільниця – скло
- Каркас – метал
- Діаметр – 70 см
- Висота – 50 см
- Колір – коричневий, сірий
Купити якісний круглий стіл зі скла та металу Мамасет можна у нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | кругла |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 500 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Довжина столика | 700 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| До комплекту входить | Стіл |
| Висота столу | 50 см |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал стільниці | Гартоване скло |
| Основні атрибути | |
| Тип меблів | Стіл |
| Цвет мебели | Коричневий |
| Склад комплекту | |
| Стіл | Да |
- Ціна: 3 000 ₴


