Садовий стілець із пластику Keter Aruba з відкидною спинкою та підлокітниками, міцне розкладне крісло

- В наявності
- Код: CNT00013162
2 940 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний пластиковий стілець для саду, дачі
Aruba – це ідеальне поєднання міцної конструкції та комфорту використання. Правильно профільована спинка забезпечує чудовий комфорт сидіння. Розкладне крісло з відкидною спинкою характеризується високою міцністю і стійкістю до погодних умов і УФ-променів. В наявності оригінальні кольори. Чищення м’якою ганчіркою з водою та миючим засобом.
Переваги
- Ергономічний дизайн;
- Зручні підлокітники і висока регулююча спинка;
- Виготовлений з високоякісного міцного пластику;
- Стійкість до УФ-випромінювання, вологи, холоду;
- Простий у догляді - для очищення поверхні не потрібні спеціальні засоби;
- Зручно переміщати завдяки легкій вазі.
Купити Садовий пластиковий стілець Keter Aruba можна у нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркаса (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Глибина стільця | 610 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Ширина стільця | 720 мм |
- Ціна: 2 940 ₴





