Двомісне підвісне кокон-крісло з техноротанга на металевому каркасі та м'якою подушкою, Double Galant

- Готово до відправки
- Код: ZCNT00008362
13 750 ₴
+380 (98) 557-35-88
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація навісом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Наповнювач м'яких елементів | синтепух |
| Обивний матеріал | Габардин |
| Опора | дугоподібна |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 2-х місний розкладний |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Висота | 1950 мм |
| Ширина | 1310 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 1220 мм |
| Глибина сидіння | 850 мм |
| Ширина сидіння | 1370 мм |
- Ціна: 13 750 ₴



