Шезлонг для басейна пластиковий Florida Keter з підлокітниками, колір капучіно

- Немає в наявності
- Код: CNT00013087
3 680 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий лежак пляжний розкладний Florida Keter
Пластиковий шезлонг FLORIDA торгової марки Keter - відмінне рішення для облаштування майданчика навколо басейну, тераси або саду. Шезлонг Флорида може бути використаний неодноразово, так як виконаний з міцного пластику і не боїться ні перепадів температур, ні опадів, ні іржі. Дуже міцний пластик гарантує досить тривалий термін служби. Відпочивати на такому шезлонгу одне задоволення, приємно і комфортно.
Характеристики:
- Кількість місць 1 людина
- Матеріал: погодостійкий поліпропілен
- Підлокітники - Є
- Складна конструкція
- Форма - прямокутна
- Колір - капучино
KETER є одним з провідних світових виробників і постачальників пластикових виробів, а так само світовим лідером на ринку товарів для дому і саду. Keter Plastic Ltd. має 29 заводів в Ізраїлі, Європі та США і виробляє широкий асортимент продукції, яка продається в більш ніж 90 країнах світу.
Виробник: Keter Угорщина

Купити Шезлонг для басейна Florida Keter можна в нашому інтернет магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал виготовлення | Поліпропілен |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Капучино |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.12 кг |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 67 см |
- Ціна: 3 680 ₴




