Металева полиця стійка для взуття на 6 відділень чорна Бонро B02 стелаж для зберігання взуття якісний

- Немає в наявності
- Код: CNT00013063
330 ₴
Полиця для взуття металева чорна підлогова 6 рівнів Бонро B02
Організувати простір біля входу, навести лад та звільнити шлях допоможе полиця для взуття металева Бонро B02. На ній достатньо вільного простору, щоб кожен член родини знайшов персональне місце для своїх речей, господині можуть лаконічно розподілити сезонне взуття чи за призначенням. Завдяки закритій конструкції полиць залишки вуличного бруду з підошви не будуть просипатися на нижні поверхи.
Для створення міцного каркасу використано металеві трубки. Самі ж майданчики, що має підставка під взуття B02 виготовлено з нетканої тканини. Завдяки цьому повітря чудово циркулює і дозволяє речам дихати. Також це дає можливість промити полицю під водою та швидко очистити від забруднень.
Відстань між відділами полиці по вертикалі складає орієнтовно 25 см, що є досить зручним для розташування і кімнатних капців, і теплих черевиків. Сталеві трубки достатньо масивні, щоб витримати вагу зимового взуття дорослих розмірів. Спеціальне фарбування порошковим методом білого кольору захистить виріб від корозії та дрібних механічних пошкоджень довгі роки.
Обраної кількості поверхів буде достатньо, щоб впевнено купити полицю для взуття на 6 рівнів родині з 4-5 осіб. У кожної модниці буде власний куточок для підборів.
В разі потреби полиця швидко демонтується та збирається знову за лічені хвилини, що спрощує її збереження й транспортування.

Щоб дізнатись подробиці про виріб, ознайомтесь із технічними даними:
- Основний матеріал: кругла сталева труба 12 мм, нетканий матеріал тканина;
- Трубка покрита чорним порошковим покриттям;
- Розмір продукту(ШxГxВ): 57x27x99 см.
Купити Полицю для взуття 6-рівневу Бонро B02 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 990 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | метал |
| Ніжки | метал |
| Полиці | тканина |
| Комплектація | |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Сидіння для взування | Ні |
- Ціна: 330 ₴






