Багатоярусна полиця для взуття металева в передпокій і коридор 5 рівнів чорна Бонро B26

- Немає в наявності
- Код: CNT00013062
300 ₴
Металева полиця стійка для взуття 5-рівнева чорна Бонро B26
Організувати простір біля входу, навести лад і звільнити шлях допоможе металева полиця для взуття Бонро B26. На ній достатньо вільного простору, щоб кожен член сім'ї знайшов персональне місце для своїх речей, господині можуть лаконічно розподілити сезонне взуття або за призначенням. Завдяки закритій конструкції полиць залишки вуличного бруду з підошви не будуть просипатися на нижні поверхи.
Для створення міцного каркаса використано металеві трубки. Самі ж майданчики, що має полиця для взуття металева B26 виготовлені з нетканої тканини. Завдяки цьому повітря прекрасно циркулює і дає змогу речам дихати. Також це дає можливість промити полицю під водою і швидко очистити від забруднень.
Відстань між відділами полиці по вертикалі становить орієнтовно 25 см, що є досить зручним для розміщення і кімнатних капців, і теплих черевиків. Сталеві трубки досить масивні, щоб витримати вагу зимового взуття дорослих розмірів. Спеціальне фарбування порошковим методом білого кольору захистить виріб від корозії та дрібних механічних пошкоджень довгі роки.
Обраної кількості поверхів буде достатньо, щоб впевнено купити полицю для взуття на 5 рівнів сім'ї з 4-5 осіб. У кожної модниці буде власний куточок для підборів.
У разі потреби полиця швидко демонтується і збирається знову за лічені хвилини, що спрощує її зберігання і транспортування.

Щоб дізнатися подробиці про виріб, ознайомтеся з технічними даними:
- Основний матеріал: кругла сталева труба 12 мм, неткана тканина;
- Трубка покрита чорним порошковим покриттям;
- Розмір продукту (ШхГхВ): 74x27x88 см;
- Максимальне навантаження на рівень: 3 кг;
- Вага: 1 кг.
Купити Полицю для взуття 5-рівневу Бонро B26 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | метал, пластик |
| Ніжки | метал |
| Полиці | тканина |
| Комплектація | |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Сидіння для взування | Ні |
- Ціна: 300 ₴









