Пластикова етажерка у ванну 4 полиці на колесах Бонро B04 стелаж етажерка для кухні сіра

- Немає в наявності
- Код: CNT00013059
530 ₴
Поличка етажерка на колесах для ванної та кухні Бонро B04
Кожна дрібничка у ванній кімнаті знайде своє постійне чи тимчасове місце для зберігання. Поличка етажерка для ванної на колесах Бонро B04 дозволить легко відсортувати речі та ергономічно зберігати начиння у ванній, на кухні, в підсобному приміщенні, косметологічному кабінеті, салоні для манікюру та в інших місцях, де це необхідно.
Стелаж полиця для кухні має чотири рівні полиць, щоб відповідно до розміру чи інтенсивності використання розташувати та зонувати все в індивідуальному для користувачів порядку. Спеціальні технологічні прорізи в полицях запобігають збиранню зайвої вологи з розміщених речей, що захищає від надмірного забруднення.
Полиця кухонна B04 має вишуканий білий колір, що пасує більшості стилів інтер'єру, символізує охайність та доглянутість. Дана полиця на колесах, щоб бути рухливою та мобільною. Чотири колеса забезпечують непохитність та збалансованість конструкції. Полиця для ванної на колесах виготовлена з пластику, що наділяє її легкістю та абсолютною невразливістю до вологи. Доглядати за виробом дуже легко, а поверхні чудово очищуються побутовими мийними засобами помірної агресивності.
Окрім прямого призначення, купити полицю на колесах користувачі вирішують і в якості місця для збереження білизни у спальні, дрібничок в коморі та на балконі, інструментів в майстерні тощо.

Зрозуміти, на скільки етажерка виявиться для Вас практичною, допоможе технічний опис:
- Основний матеріал: 100% пластик, 4 колеса;
- Розмір виробу: 54*13*103 см (ШxГxВ);
- Вага стелажа: 1,5 кг.
Купити Пластикову етажерку в ванну на колесах Бонро B04 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Настінне кріплення | Ні |
| Основний колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Етажерка |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма етажерки | пряма |
| Колір покриття | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1030 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження на полиці (кг) | 5 |
| Загальне максимальне навантаження | 20 кг |
- Ціна: 530 ₴




