Металева етажерка стелаж на колесах для кухні, салону краси Бонро B-074 на 4 полиці чорний

- Немає в наявності
- Код: CNT00013055
810 ₴
Візок етажерка на колесах 4 полиці Бонро B-074
Робочий простір, місце збереження речей чи куточок для дозвілля стануть зручнішими, якщо там з'явиться стелаж етажерка на колесах Бонро B-074. Виріб з легкістю адаптується під потреби власника. Етажерка органайзер на колесах Бонро B-074 підходить для збереження взуття в коридорі, побутових засобів у ванній, різних інструментів в гаражі та на балконі, косметологічних засобів в салоні, офісних паперів на роботі, дитячих іграшок в кімнаті, кухонного начиння біля плити, для рушників масажного кабінету тощо.
Купити стелаж етажерка на колесиках Бонро B-074 доречно для домашнього використання в приміщені та назовні, в офіс та освітній заклад, заклад харчування та салон косметологічних послуг. Сітчаста конструкція полиць забезпечує вентиляцію розміщених речей, щоб надмірна вологість повітря не заподіяла шкоди під час тривалого збереження. Чотири коліщатка дозволяють без зайвих зусиль пересувати стелаж, а ручки з обох боків виключають імовірність втрати контролю та перекидання під час руху.

Завдяки чорному кольору стелаж гарно вписується в будь-який дизайн. Обрати етажерку металеву для кухні Бонро B-074 раціонально з точки зору вільного простору, адже розміри досить компактні:
Розміри:
- Висота виробу: 840 мм;
- Довжина кошика: 400 мм;
- Ширина кошика: 255 мм;
- Довжина підлокітника: 440 мм;
- Відстань між полицями: 150 мм;
- Максимальне навантаження: 40 кг;
- Максимальне навантаження на одну полицю: 10 кг.
Замовити стелаж етажерку на колесах Бонро B-074 варто у випадках постійного та тимчасового використання. Відтак у Вас буде можливість завжди тримати необхідні предмети під рукою, зручно зберігати речі в коморі чи чудово розмістити посуд й приладдя на період вечірки в зоні барбекю. При потребі стелаж швидко складається чи розбирається без зайвих зусиль та спеціальних навичок для цього.
Купити Стелаж етажерку для кухні на колесах Бонро B-074 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ярусів етажерки | 4 |
| Комплектація коліщатками | 4 шт. |
| Покриття | Без покриття |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Етажерка |
| Тип етажерки | пряма |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Висота етажерки | 840 мм |
| Глибина етажерки | 255 мм |
| Ширина етажерки | 440 мм |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Корпус (каркас) етажерки | Метал |
| Полиці етажерки | метал |
| Фасади етажерки | Метал |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження на полиці (кг) | 10 |
| Загальне максимальне навантаження | 30 кг |
- Ціна: 810 ₴










