Органайзер етажерка металева для кухні та ванної на колесах 3 полиці Бонро B-073 чорний

- Немає в наявності
- Код: CNT00013041
610 ₴
Візок етажерка на коліщатках для салону, кухні Бонро B-073
Робочий простір, місце збереження речей чи куточок для дозвілля стануть зручнішими, якщо там з'явиться стелаж етажерка з полицями на колесах Бонро B-073. Виріб з легкістю адаптується під потреби власника. Етажерка на колесиках Бонро B-073 підходить для збереження взуття в коридорі, побутових засобів у ванній, різних інструментів в гаражі та на балконі, косметологічних засобів в салоні, офісних паперів на роботі, дитячих іграшок в кімнаті, кухонного начиння біля плити, для рушників масажного кабінету тощо.
Купити етажерку на колесах Бонро B-073 доречно для домашнього використання в приміщені та назовні, в офіс та освітній заклад, заклад харчування та салон косметологічних послуг. Сітчаста конструкція полиць забезпечує вентиляцію розміщених речей, щоб надмірна вологість повітря не заподіяла шкоди під час тривалого збереження. Чотири коліщатка дозволяють без зайвих зусиль пересувати стелаж, а ручки з обох боків виключають імовірність втрати контролю та перекидання під час руху.

Завдяки чорному кольору стелаж гарно вписується в будь-який дизайн. Обрати етажерку з полицями на колесах Бонро B-073 раціонально з точки зору вільного простору, адже розміри досить компактні:
Розміри:
- Висота виробу: 630 мм;
- Довжина кошика: 400 мм;
- Ширина кошика: 255 мм;
- Довжина підлокітника: 440 мм;
- Відстань між полицями: 150 мм;
- Максимальне навантаження: 30 кг;
- Максимальне навантаження на одну полицю: 10 кг.
Замовити візок етажерку на колесах Бонро B-073 варто у випадках постійного та тимчасового використання. Відтак у Вас буде можливість завжди тримати необхідні предмети під рукою, зручно зберігати речі в коморі чи чудово розмістити посуд й приладдя на період вечірки в зоні барбекю. При потребі стелаж швидко складається чи розбирається без зайвих зусиль та спеціальних навичок для цього.
Купити Етажерку органайзер на колесах Бонро B-073 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Етажерка |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етажерки | 630 мм |
| Глибина етажерки | 255 мм |
| Кількість ярусів етажерки | 3 |
| Комплектація коліщатками | 4 шт. |
| Корпус (каркас) етажерки | Метал |
| Максимальне навантаження на полиці (кг) | 10 |
| Загальне максимальне навантаження | 30 кг |
| Покриття | Без покриття |
| Полиці етажерки | метал |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип етажерки | кутова |
| Фасади етажерки | Метал |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Ширина етажерки | 440 мм |
- Ціна: 610 ₴





