Стелаж етажерка органайзер на колесах для салону краси, для ванної Бонро B-023 чорний

- Немає в наявності
- Код: CNT00013021
980 ₴
Візок етажерка металева на колесах для кухні, ванної, перукарні Бонро B-023
Організувати мобільне робоче місце з легким доступом до необхідних речей допоможе стелаж етажерка з полицями на колесах. Простір використання даного виробу майже не обмежений, купити стелаж етажерка на коліщатах Бонро B-023 вигідно з практичної точки зору, оскільки вона стане в пригоді для будь-кого. Найчастіше обрати стелаж на колесах Бонро B-023 чорного кольору вирішують для салону краси й косметологічних послуг, тату-салону, закладів харчування, медичні заклади, школи, дитячі садочки, а також для облаштування простору в офісі, майстерні, для домашнього використання тощо.
Стелаж з полицями на колесах має три яруси, що надійно закріплені на широкій відстані по висоті. Це дозволяє впевнено ставити та виймати високі коробочки, судки та посудини, пляшки з необхідними засобами. У кожної полиці високі борти, щоб дрібнички та предмети округлої форми не випадали під час використання стелажа чи його транспортування. Міцні коліщата розраховані на щоденні маневрування і прослужать десяток років. Для комфорту власників зверху розміщена зручна та гарно збалансована ручка, щоб під час перекочування етажерки весь процес контролювався й не відбулося її перекидання.

Візок етажерка на колесах Бонро B-023 створений для мобільності. Проте, завдяки компактним розмірам чудово розміститься в тісному простору на постійній основі, а саме:
- Висота виробу: 850 мм;
- Довжина кошика: 385 мм;
- Ширина кошика: 270 см;
- Довжина підлокітника: 415 мм;
- Відстань між полицями: 210 мм;
- Максимальне навантаження: 30 кг;
- Максимальне навантаження на одну полицю: 10 кг.
Таким місцем може стати ванна кімната, простір біля столу в офісі чи поруч з ліжком в дитячій кімнаті, щоб підгузки немовляти завжди були в матусі під рукою.
Додатковою мотивацією замовити етажерку з полицями на колесах Бонро B-023 виступає її витривалість. Елементи конструкції стійкі до механічних впливів та подряпин, а каркас та полиці швидко очищуються від пилу та забруднень завдяки щільності обраних матеріалів. Фарба для волосся, дитячі фломастери, медичні рідини чи сліди автомобільних мастил видаляються ганчіркою з мийними засобами без зайвих зусиль. Годі бігати до шухляд, час організуватись і перейти на комфорт зі стелажем етажеркою з полицями на колесах бренду Бонро B-023.
Купити Етажерку на колесах Бонро B-023 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Етажерка |
| Колір | Чорний |
| Кількість ярусів етажерки | 3 |
| Комплектація коліщатками | 4 шт. |
| Покриття | Без покриття |
| Регулювання розміру | Ні |
| Тип етажерки | пряма |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Висота етажерки | 850 мм |
| Глибина етажерки | 390 мм |
| Ширина етажерки | 420 мм |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Корпус (каркас) етажерки | Метал |
| Полиці етажерки | метал |
| Фасади етажерки | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальне навантаження на полиці (кг) | 10 |
| Загальне максимальне навантаження | 30 кг |
- Ціна: 980 ₴







