Візок етажерка металева на колесах для кухні, ванної Бонро B-233 перукарська етажерка для салону

- Немає в наявності
- Код: CNT00013020
890 ₴
Стелаж етажерка на колесах для ванної або салону Бонро B-233
Організувати мобільне робоче місце з легким доступом до необхідних речей допоможе стелаж етажерка з полицями на колесах. Простір використання даного виробу майже не обмежений, купити стелаж етажерка на колесах Бонро B-233 вигідно з практичної точки зору, оскільки вона стане в пригоді для будь-кого. Найчастіше обрати стелаж з полицями на колесах Бонро B-233 чорного кольору вирішують для салону краси й косметологічних послуг, тату-салону, закладів харчування, медичні заклади, школи, дитячі садочки, а також для облаштування простору в офісі, майстерні, для домашнього використання тощо.
Стелаж з полицями на колесах має три яруси, що надійно закріплені на широкій відстані по висоті. Це дозволяє впевнено ставити та виймати високі коробочки, судки та посудини, пляшки з необхідними засобами. У кожної полиці високі борти, щоб дрібнички та предмети округлої форми не випадали під час використання стелажа чи його транспортування. Міцні коліщата розраховані на щоденні маневрування і прослужать десяток років. Полиця виготовлена із залізного матеріалу, колеса ПП (пластик).
Стелаж етажерка з полицями на колесах Bonro B-233 створений для мобільності. Проте, завдяки компактним розмірам чудово розміститься в тісному простору на постійній основі, а саме:
- Загальна висота: 77 cм;
- Загальна ширина: 45 cм;
- Ширина між коліщатками: 40 cм;
- Ширина труби: 2 cм;
- Товщина труби: 1 см;
- Ширина між трубами: 23 см;
- Довжина між трубами: 40 cм;
- Ширина полиць: 30 см;
- Довжина полиць: 40 cм;
- Висота полиць: 7 cм;
- Висота між полицями: 30 см;
- Висота від землі до першої полиці: 10 см;
- Максимальне навантаження на один кошик: 5 кг;
- Діаметр коліс: 40 мм;
- Максимальне навантаження: 15 кг;
- Вага: 3 кг.

Таким місцем може стати ванна кімната, простір біля столу в офісі чи поруч з ліжком в дитячій кімнаті, щоб підгузки немовляти завжди були в матусі під рукою.
Додатковою мотивацією замовити стелаж етажерка на колесах Бонро B-233 виступає її витривалість. Елементи конструкції стійкі до механічних впливів та подряпин, а каркас та полиці швидко очищуються від пилу та забруднень завдяки щільності обраних матеріалів. Фарба для волосся, дитячі фломастери, медичні рідини чи сліди автомобільних мастил видаляються ганчіркою з мийними засобами без зайвих зусиль. Годі бігати до шухляд, час організуватись і перейти на комфорт зі стелажем етажеркою з полицями на колесах бренду Бонро B-233.
Купити Етажерку на колесиках Бонро B-233 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Етажерка |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Покриття | Без покриття |
| Тип етажерки | пряма |
| Регулювання розміру | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Полиці етажерки | метал |
| Корпус (каркас) етажерки | Метал |
| Фасади етажерки | Метал |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Ширина етажерки | 450 мм |
| Глибина етажерки | 300 мм |
| Висота етажерки | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальне максимальне навантаження | 15 кг |
- Ціна: 890 ₴











