Збірно-розбірний стелаж металевий 4 полиці для дому або офісу Siker GoodTool BG30P 150х75х30 см

- Немає в наявності
- Код: CNT00013016
910 ₴
Стелаж збірний металевий 4 полиці Siker BG30P 150х75х30 см
Кожна річ на своєму місці з металевим стелажем SIKER BG30P
Організувати місце для роботи та творчості, навести лад у кімнаті чи легко віднайти необхідну річ тепер простіше. Стелаж металевий Siker BG30P люб'язно виконує поставлені завдання. Даний виріб не має кордонів у використанні. Простий та водночас стильний дизайн дозволяє йому вписуватись в більшість інтер'єрів. Встановіть стелаж металевий на кухню і ваші спеції завжди будуть на місці. Перенесіть металевий стелаж у спальню і знайдеться простір для одягу, більше не доведеться залишати речі на стільцях. Стелаж з полицями створює місткий і компактний простір для будь-яких потреб. Вологостійкий матеріал полиць згодиться як стелаж металевий для квітів, а міцна конструкція дозволить без вагань встановити стелаж в гараж чи майстерню. Відтепер кожен інструмент отримає персональне місце.

Дана модель зручно розташовується в кутку кімнати чи по центру під стіною завдяки розмірам:
- Висота: 150 см;
- Ширина: 75 см;
- Глибина: 30 см.
Характеристики:
- Металеві дошки: 4 шт;
- Поверхня: оцинкована;
- Максимальне навантаження: 120 кг;
- Максимальне навантаження на одну полицю: 30 кг.
4 практичних полиць сприяють легкому розподілу відділів за призначенням, що дає можливість одночасно використовувати металевий стелаж для книг, дитячої колекції іграшок, фоторамок, великих предметів і малих дрібничок.
Нерідко металевий стелаж використовують як відкриту шафу для паперів в офісі, навчальному закладі, як полиці для посуду у кав'ярні тощо.
Конструкція та поверхні не вибагливі у догляді. Легко очищуються від пилу і бруду навіть при щоденному використанні як стелаж для взуття.
Купити Стелаж металевий 4 полиці Siker BG30P можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість поверхів | 4 шт. |
| Максимальна висота стелажа | 150 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 30 кг |
| Матеріал полиць | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип перекриття | Метал |
| Тип покриття стелажа | Оцинковане виконання елементів |
| Тип стелажа | Мобільний |
| Колір | Сірий |
| Характеристики секції | |
| Глибина секції | 300 мм |
| Довжина секції | 750 мм |
| Навантаження на секцію | 30 кг |
- Ціна: 910 ₴











