Збірний металевий стелаж прямокутний для дому, складу 5 полиць 150х70х30 см. Siker GoodTool G7030 чорний

- Немає в наявності
- Код: CNT00013015
1 750 ₴
Стелаж металевий розбірний лофт для дому, складу, магазину 150х70х30 см Siker GoodTool G7030
Для зберігання найрізноманітніших речей. Полиці з МДФ витримують до 150 кг рівномірно розподіленого навантаження, що робить полку ідеальною для зберігання, наприклад, банок з консервами, а також в гаражі в якості місця для зберігання інструментів, запасних частин або інших аксесуарів. Може бути встановлений як книжкова шафа або верстак.
При виготовленні даного стелажу на заводі була допущена помилка. В інструкцію була додана зайва деталь D, по факту в стелажі її немає.
СТАБІЛЬНИЙ, ЗРУЧНИЙ І ПОРТАТИВНИЙ Ідеально підійде для:- гаража
- складу
- магазину
- підвалу
БЕЗПЕЧНИЙ, ДОВГОВІЧНА КОНСТРУКЦІЯ
В інтересах вашої безпеки він має закруглені краї, що повністю виключає можливість травмування під час використання стійки.
НЕЙМОВІРНО ПРОСТА ЗБІРКА
Для нього не потрібні шурупи, тому його збірка проста та швидка
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДАНІ
- Колір: сріблястий
- Кількість полиць: 5
- Полиці МДФ
- Закруглені краї металевих профілів
- Міцна металева конструкція
- Монтажні отвори розташовані по всій довжині ніжок, що дозволяє встановлювати полиці на будь-яку висоту;
- Можливість розділити книжкову шафу на дві менші або зробити з неї верстаки;
- З огляду на можливість використання полиць в офісних приміщеннях, ніжки полиць забезпечені пластиковими накладками, що захищають поверхні від подряпин та пошкоджень.

- Високе максимальне навантаження
- Міцна металева конструкція
- Враховуючи можливість використання полиць в офісних приміщеннях, ніжки полиць мають пластикові накладки, що захищають поверхні від подряпин і пошкоджень.
- Максимальне навантаження до 150 кг рівномірно розподіленої ваги
- Товщина МДФ: 4 мм
- Профілі: метал - порошкове покриття
- Максимальне навантаження на всю стійку: 750 кг
- Практичний та універсальний, можна розділити на два модулі
- Висота: 150 см
- Ширина: 70 см
- Глибина: 30 см
- Довжина: 77 см
- Ширина: 31 см
- Висота: 5,5 см
- Вага стелажа: 8.5 кг
Купити Стелаж металевий Siker GoodTool G7030 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість поверхів | 5 шт. |
| Максимальна висота стелажа | 150 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 150 кг |
| Матеріал полиць | Метал, Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип перекриття | МДФ |
| Тип покриття стелажа | Оцинковане виконання елементів |
| Тип стелажа | Мобільний |
| Товщина рами стелажа | 0.8 мм |
| Колір | Чорний |
| Характеристики секції | |
| Глибина секції | 300 мм |
| Довжина секції | 700 мм |
| Навантаження на секцію | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальне максимальне навантаження | 750 кг |
- Ціна: 1 750 ₴











