Дерев'яне садове крісло на 4 ніжках Брістоль зі штучно зістареної сосни

- Немає в наявності
- Код: CNT00013017
2 100 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальне дерев'яне крісло Брістоль виготовлене з масиву хвойних дерев. Спинка, сидіння та ніжки соснові. Дерево в процесі обробки штучно зістарено.
Для більш тривалого терміну експлуатації дерев'яних меблів рекомендуємо розташовувати їх на терасі, веранді або в інших місцях під накриттям.
Садове крісло з натурального дерева для терас, лаунж зони та дачного відпочинку
Крісла з дерева цінують якість, стиль, екологічність природного матеріалу. Деревина створює затишну, теплу, живу атмосферу, ніколи не виходить із моди, а також додає респектабельності приміщенню. Дерев'яні меблі універсальні, вони ідеально впишеться в інтер'єри веранд, альтанок, терас, заміських будинків або закладів у стилі Прованс.

Переваги меблів з дерева:
- екологічність
- різноманітність форм та дизайну
- міцність та довговічність
- практичність та функціональність
- комфортабельність
- безпека у використанні
- доступна вартість
- презентабельність
Характеристики:
- Країна виробник - Україна
- Матеріал корпусу – сосна
- Довжина – 45 см
- Ширина – 43 см
- Висота – 96 см
- Колір - вінтаж
- Вага – 16 кг
Купити дерев'яне крісло Брістоль з натуральної сосни можна у нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | крісло |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 96 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 4823080213223 |
- Ціна: 2 100 ₴


