Стелаж розбірний металевий поличковий для дому, складу, гаража 180х90х40см Siker GoodTool G9040 на 5 полиць

- Немає в наявності
- Код: CNT00013013
2 000 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металевий стелаж прямокутний розбірний 180х90х40см Siker GoodTool G9040 5 полиць
Складається із 5 полиць, на які можна поставити продукти, коробки або інструменти з максимальним навантаженням до 175 кг на кожну полицю.
СТАБІЛЬНИЙ, ЗРУЧНИЙ І ПОРТАТИВНИЙ
Ідеально підійде для:
- гаража
- складу
- магазину
- підвалу
БЕЗПЕЧНИЙ, ДОВГОВІЧНА ІНСТРУКЦІЯ
В інтересах вашої безпеки він має закруглені краї, що повністю виключає можливість травмування під час використання стійки.
НЕЙМОВІРНО ПРОСТА ЗБІРКА
Для нього не потрібні шурупи, тому його збірка проста та швидка
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДАНІ
- Колір: сріблястий
- Кількість полиць: 5
- Полиці МДФ
- Центральні кронштейни для полиць
- Оцинковані профілі
- Спосіб кріплення: безгвинтовий (запресування)
- Книжкову шафу необхідно прикріпити до стіни
- Ідеально підходить як верстак
- Регульована висота полиць (кожні 40 мм)
(Максимальні навантаження поширюються на рівномірний розподіл навантажень на саму полицю та на полиці відносно один одного)

- Посилена конструкція - опори середніх полиць
- Металеві, оцинковані профілі, з посиленим профілем ніжки.
- Захисні накладки для металевих ніжок для кращої стійкості та захисту підлоги.
- Максимальне навантаження до 175 кг на полицю.
- Товщина МДФ: 4 мм
- Товщина профілю: 0,63 мм
- Пластикові накладки на ніжки: 8 шт.
- Максимальне комбіноване навантаження: 875 кг
- Практичний та універсальний, можна розділити на два модулі
УВАГА
Предмети, виставлені на полицях, не є частиною комплекту. Ілюстративні фотографії.
РОЗМІРИ
- Висота: 180 см
- Ширина: 90 см
- Глибина: 40 см
РОЗМІРИ УПАКОВКИ
- Довжина: 92 см
- Ширина: 41 см
- Висота: 6 см
- Вага стелажа: 13 кг
Купити Стелаж металевий Siker GoodTool G9040 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Вид стелажа | Полочные стеллажи |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання стелажа | Двостороннє |
| Максимальна висота стелажа | 1800 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 175 кг |
| Максимальна кількість ярусів | 5 шт. |
| Матеріал полиць | Дерево, Метал |
| Обмежена довжина стелажного ряду | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип перекриття | МДФ |
| Тип покриття стелажа | Оцинковане виконання елементів |
| Тип стелажа | Багатоярусний |
| Товщина рами стелажа | 0.63 мм |
| Колір | Бежевий |
| Характеристики секції | |
| Глибина секції | 400 мм |
| Довжина секції | 900 мм |
| Навантаження на секцію | 175 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальне максимальне навантаження | 875 кг |
- Ціна: 2 000 ₴











