Комплект меблів з натуральних букових ламелей на металевому каркасі, 2 крісла+круглий стіл, Лілія

- Немає в наявності
- Код: CNT00013012
7 340 ₴
Компактний набір меблів Лілія виготовлений з букових ламелій, які кріпляться на металевий каркас. Стильний комплект складається з 2 крісел з підлокітниками та круглого столу на 4 металевих ніжках. Для кращої безпеки рекомендуємо розміщувати комплект меблів на терасі, веранді або в інших місцях під накриттям.
Оригінальні садові меблі з дерева стіл крісла для лоджії, тераси, альтанок, лаунж зони
Меблі з дерева цінують якість, стиль, екологічність природного матеріалу. Деревина створює затишну, теплу, живу атмосферу, ніколи не виходить із моди, а також додає респектабельності приміщенню. Дерев'яні меблі універсальні, вони ідеально впишеться в інтер'єри веранд, альтанок, терас, заміських будинків або закладів у стилі Прованс. Крісла, столи та стільці з дерева добре підходять для лоджій та балконів.

Переваги меблів з дерева:
- екологічність
- різноманітність форм та дизайну
- міцність та довговічність
- практичність та функціональність
- комфортабельність
- безпека у використанні
- доступна вартість
- презентабельність
Характеристики:
- Країна виробник – Україна.
- Матеріал – бук, метал
- Стіл (ДШВ) – 64х64х64 см
- Крісло (ДШВ) – 54х40х78 см
- Колір – горіх
- Вага – 19 кг
Купити садовий дерев'яний набір меблів Лілія з бука можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Україна |
| В комплект входить | Стіл, Крісло |
| Висота столу | 64 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 78 см |
| Глибина стільця | 54 см |
| Кількість персон | 2 |
| Матеріал | Натуральне дерево |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | кругла |
| Ширина столу | 64 см |
| Ширина стільця | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 4823080230411 |
- Ціна: 7 340 ₴





