Сучасний туалетний столик із дзеркалом та підсвічуванням, стіл для макіяжу Бонро B055 білий

- Немає в наявності
- Код: CNT00013008
5 120 ₴
Макіяжний туалетний столик з підсвіткою в спальню або салон Бонро B055 білий
Створіть неперевершену зону краси з туалетним столиком Бонро B055! Завдяки розкішному дизайну зі спеціальним ламповим освітленням Ви зможете милуватися своєю красою годинником. Туалетний столик з підсвічуванням має 9 елементів освітлення, щоб докладно пролити яскраві промені на кожну ділянку обличчя.
Туалетний стіл B055 зручний для домашнього використання і відмінно підходить майстрам beauty сфер. Практичні ящики дозволяють організувати всю косметику та інструменти, будь то засоби макіяжу візажиста, перукарське обладнання або куточок косметолога. Робоче місце стане надійною опорою для творчого потенціалу. Не варто хвилюватися через випадково розлиту рідину або краплю туші на поверхні. Завдяки ламінуванню поверхонь з обох боків, матеріали виробу стійкі до вологи, помірних фізичних пошкоджень або подряпин.
Незалежно від місця використання виробу в кімнаті, салоні або гримерці, столик неодмінно приверне увагу своїм стильним декором.
Додатковим аргументом у виборі туалетного столика від Bonro є наявність повного набору інструментів у комплекті, що допоможе домашньому майстру зібрати всю конструкцію за лічені години. Бронюйте туалетний столик B055 і на своїй практиці переконайтеся в його функціональності. Дозвольте променю осяяти Вас!

Купити столик туалетний Бонро B055 білий влучна ідея з огляду на його характеристики та переваги:
Особливості:
- Туалетний столик виготовлений з ламінованої ДСП з двох сторін;
- 9 світлодіодних лампочок;
- Набір аксесуарів для збирання в комплекті;
- Дві місткі шухляди;
- Надійне кріплення дзеркала до стільниці.
Розміри:
- Стіл:
- Висота: 145 см;
- Ширина: 80 см;
- Глибина: 40 см.
- Розміри дзеркала:
- Висота: 58 см;
- Ширина: 50 см;
Технічні характеристики:
- Виробник: Bonro;
- Тип: туалетний столик;
- Колір білий;
- Матеріал: ДСП;
- Освітлення: 9 світлодіодних лампочок;
- Гарантія: 12 місяців.
Купити Туалетний столик з підсвіткою Бонро B055 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Розміри дзеркала | |
| Висота дзеркала | 58 см |
| Ширина дзеркала | 50 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 145 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Довжина столика | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Повне висування скриньки | Ні |
- Ціна: 5 120 ₴








