Комп'ютерний стіл з отворами для проводів 0.5 мм Бонро 276 письмовий металевий стіл для офісу та будинку

- Немає в наявності
- Код: CNT00012980
2 600 ₴
Комп'ютерний письмовий стіл з відділенням для кабелів 0.5 мм Бонро 276
Чудовий чорний стіл письмовий металевий Бонро 276 виконаний у стилі лофт, проте гарно пасуватиме як стіл для навчання, стіл для офісу, майстерні, тату салону тощо. Виріб повністю виконаний з металу, а його поверхня має таке ж елегантне покриття з МДФ, що додає незначної м'якості під час роботи за ним.
Дана модель немає нічого зайвого, без шухлядок та кишень. Проте на ньому пасуватиме ноутбук, книги з лампою денного світлу, різне обладнання для майстрування конструкторів чи прикрас, а також підставки з приладдям для письма тощо.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Ігровий стіл Бонро
- Ігровий стіл шириною 120 см
- Привабливий дизайн і надзвичайно практичні рішення
- Два функціональних кабельних вводи з обох боків стільниці
- Корпус столу, покритий міцним карбоновим матеріалом
- Надзвичайно міцна стільниця із закругленими краями
- Стійка рама, алюмінієва конструкція та посилені ніжки
- Регульовані ніжки
ПРАКТИЧНИЙ ІГРОВИЙ ЦЕНТР
Бонро 276 – це не просто практичний предмет інтер'єру. Письмовий стіл, завдяки своїм справжнім ігровим рішенням, перетворить будь-який інтер'єр на командний центр геймера. Якщо ви шукаєте предмет меблів, який поєднує в собі практичність із задоволенням і цікавим дизайном, ви потрапили за адресою!
ОРГАНІЗУЙТЕ ПРОСТІР ТАК, ЯК ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ
Значну частину дня ми часто проводимо за робочим столом. Навчання, домашні завдання, розваги та віддалена робота? Всі ці заняття вимагають комфортного і функціонального простору. Бонро 276 дозволить вам планувати свій командний центр так, як вам подобається.
НЕПОРУШНА СТІЛЬНИЦЯ!
Стільниця товщиною 15 мм, виготовлена з міцного МДФ, забезпечить довговічність і стійкість навіть при дуже високому тиску.
МІЦНА КОНСТРУКЦІЯ
Тонкий металевий каркас забезпечує не тільки чудовий вигляд, але, перш за все, стабільність і довговічність столу. У цьому випадку сучасний дизайн йде рука об руку з якістю виготовлення, а також міцністю та довговічністю з часом.
РЕГУЛЬОВАНІ НІЖКИ
Письмовий стіл має регульовані ніжки, завдяки яким стіл завжди стоїть прямо і стійко, незалежно від нерівностей підлоги.
ДВА ВХОДИ ДЛЯ КАБЕЛЮ
Симетрично розташовані вхідні отвори по обидва боки стільниці дозволяють легко організувати все робоче місце комп'ютера. З їх допомогою можна зручно організувати всі кабелі так, щоб вони не плуталися на стільниці або під ногами.
-auto_width_1000.webp)
СПЕЦИФІКАЦІЯ
- Виробник: Bonro
- Стільниця: 120 см х 60 см
- Товщина стільниці: 15 мм
- Висота від підлоги до стільниці: 75 см
- Входи кабелю: 2
- Міцна конструкція
- Ніжки: Регулюються
Купити Письмовий стіл металевий лофт Бонро 276 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Особливості | Кути заокруглені |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 15 мм |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 745 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина металу каркаса | 0.5 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 2 600 ₴









