Стильний пластиковий стілець обідній для кухні, кафе, тераси Бонро B-486 сірий

- Немає в наявності
- Код: CNT00012883
1 130 ₴
Обідній стілець для кухні вітальні барів Бонро B-486
Чи можна було б уявити, що елемент меблів стане схожим на витвір мистецтва? Достатньо поглянути на спинку цього стільця, і зрозуміти, що це дійсно так. Загадкове переплетіння елементів спинки схоже на скульптуру митця. Та насправді це дуже незвичний дизайн цілком зручного виробу. Стілець Бонро B-486 яскраво виглядатиме на кухні, в барі, вітальній, тематичній кав'ярні та сучасному ресторані.
Не зважаючи на мінімалізм елементів конструкції, стілець чудово розміщує користувачів. Виріб розрахований на комфортне розташування людини для відпочинку, споживання їжі, читання книги чи дружніх бесід. Естетичний білий колір пасує більшості дизайну та стилів інтер'єру. Його зовнішній вигляд має власну, особливу родзинку, що спонукає купити стілець Bonro.
Дана модель має округлу форму ніжок та напівсферичну основу, тому він псує підлогу та не залишає слідів під час пересування. Використані матеріали не вибагливі у догляді, стійкі до вологи, тому виріб може використовувати за межами приміщення. Це дозволяє обрати стілець на літню терасу, балкон чи напіввідкриту веранду.
За розмірами стілець наділений орієнтовно середніми показниками й вписується в рамки звичайних стільців. Висота спинки сягає майже пів метра, що достатньо для підтримки спини дорослої людини. Задня частина сидіння розташована трохи нижче від передньої, що спонукає користувачів зсунутися максимально назад та розслабитись. Для офісної роботи за столом цей стілець може використовуватися, але не сприяє цьому. Модель стільця B-486 це про відпочинок та комфорт.

Більше деталей про характеристики стільця у технічному описі:
- Висота виробу: 83 cм;
- Ширина сидіння: 30 cм;
- Глибина сидіння: 44 cм;
- Висота спинки: 40 cм;
- Відстань між ніжками: 42 cм;
- Максимальне навантаження - 100 кг.
Купити Обідній стілець Бонро B-486 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Наявність підлокітників | Так |
| Особливості | Тверде сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Ні |
| Підніжка | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип меблів | кухонний стілець |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | квадратна |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір каркасу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 830 мм |
| Висота спинки | 400 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 мм |
| Глибина табуретки | 440 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Основний оббивний матеріал | без оббивки |
| Сидіння | пластик |
- Ціна: 1 130 ₴







