Велюровий обідній стілець для кухні з комфортною спинкою для ресторону, вітальні Бонро B-426 зелений Синій

- Немає в наявності
- Код: CNT00012874
2 120 ₴
Обідній стілець крісло для кухні, вітальні, кафе Бонро B-426
Цікавий й незвичний стілець крісло Бонро B-426 додає атмосфері приміщення певної родзинки. Окрім цього, в кріслі стільці доволі зручно сидіти не залежно від місця розташування. Стілець чудово пасуватиме на домашній кухні, у затишній вітальні, в салоні краси чи медичних послуг для зони очікування, в галасливому кафе й розкішному ресторані тощо. Якщо літня тераса має захист від погодних умов, то крісло чудово розміститься і на свіжому повітрі.
Крісло стілець бренду Bonro привертає увагу своїм дизайном. Достатньо поглянути на нього, щоб в уяві постали кадри з голлівудських кінострічок, де актори перебувають в аналогічних моделях. Стілець виготовлений з міцних матеріалів і покритий м'якою тканиною. Спинка наділена анатомічним вигином в середину. Вся конструкція злегка відкинута назад, щоб дозволити користувачам розслабитися і насолоджуватися відпочинком. Купити крісло стілець B-426 доречніше для тих місць, де немає потреби поспішати, навпаки, розмістити в сприятливій, неквапливій атмосфері.
Виріб оригінально комбінується з різними стилями та напрямки, серед яких модерн, ретро і навіть лофт. Зелений верх і темний низ утворюють незвичну комбінацію. Ніжки розміщені з урахуванням нахилу основної частини, тому не варто хвилюватись через імовірність перекидання. Кінцівки ніжок не залишають слідів та подряпин на підлозі під час пересування.
Стілець не вибагливий у догляді. Звісно, ненавмисно поставлена пляма буде помітною. Проте матеріали оббивки спокійно реагують на побутові мийні засоби середньої агресивності. Обрати крісло стілець варто тим, хто в пошуку чогось не звичного, цікавого та зручного й практичного водночас.
Особливості:
- Спинка виготовлена з велюру;
- Зручне велике сидіння з велюру;
- Інструкція та інструменти для збірки входять в комплект;
- Легке збирання.

Технічні характеристики:
- Категорія товару: крісла;
- Матеріал: велюр;
- Максимальне навантаження: 100 кг;
- Висота виробу: 95 см;
- Ширина сидіння: 45,5 см;
- Глибина сидіння: 45 см;
- Висота спинки: 40 см;
- Ширина спинки: 49 см;
- Відстань між ніжками: 40 см;
- Ніжки: сталева труба з фарбуванням.
Купити Обідній стілець м'який Бонро B-426 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | сталева труба |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Ні |
| Підніжка | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип меблів | стілець обідній |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | квадратна |
| Колір | Синій |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 950 мм |
| Висота спинки | 400 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 950 мм |
| Глибина табуретки | 450 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина | 455 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | сталь |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Сидіння | велюр |
- Ціна: 2 120 ₴








