Обідній стілець для дому столової кухні екошкіра, сучасне столове крісло Бонро B-531 біле

- Немає в наявності
- Код: CNT00012852
1 340 ₴
+380 (98) 557-35-88
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Ні |
| Підніжка | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип меблів | кухонний стілець |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота табуретки | 740 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота спинки | 290 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 740 мм |
| Глибина табуретки | 370 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина | 480 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Сидіння | екошкіра |
- Ціна: 1 340 ₴





