М'який обідній велюровий стілець на дерев'яних ніжках зі спинкою для кухні та вітальні Бонро B-531 велюр чорний

- Немає в наявності
- Код: CNT00012825
1 310 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обідній велюровий стілець у вітальню та кухню Бонро B-531 чорне
Стильний стілець Бонро B-531 призначений для облаштування робочого місця персоналу, а також може бути встановлено в будинку. Ніжки виготовлені з світлого лакованого дерева, а несуча конструкція - зі сталі, пофарбованої в чорний колір. Все це міцно скріплене сталевими гвинтами. Цільне сидіння і спинка виготовлені з поліпропілену, обшиті велюром.
Особливості:
- Спинка виготовлена з міцного пластику;
- Зручне велике сидіння з велюру;
- Інструкція та інструменти для збірки входять в комплект;
- Легке збирання.

Технічні характеристики:
- Категорія товару: крісла;
- Матеріал: поліпропілен, велюр;
- Максимальне навантаження: 120 кг;
- Загальна висота: 74 см;
- Висота сидіння : 45 см;
- Глибина сидіння: 37 см;
- Ширина сидіння: 48 см.
Купити Стілець кухонний Бонро B-531 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Ні |
| Підніжка | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип меблів | кухонний стілець |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота табуретки | 740 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота спинки | 290 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 740 мм |
| Глибина табуретки | 370 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина | 480 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Сидіння | велюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 1 310 ₴





