Пластикова скриня для саду Keter Cortina 570L Deck Box, контейнер для зберігання речей, садового інвентаря

- В наявності
- Код: CNT00012798
14 070 ₴
Садова скриня Keter Cortina 570L Deck Box
Ідеальне рішення для зберігання садових ігор та спорядження
Перетворіть свій відкритий простір за допомогою елегантної та стійкої до погодних умов коробки для зберігання. Дек-бокс Cortina 570L — це ідеальне рішення для акуратного зберігання спортивного інвентарю та подушок біля басейну. Двопоршнева система відкриття забезпечує плавне та безпечне ковзання верхньої кришки, що замикається. Виготовлена з використанням інноваційного двостінного покриття Evotech™, стійкого до ультрафіолетового випромінювання, Cortina є надзвичайно міцною та стабільною, а також стійкою до будь-яких погодних умов. Насолоджуйтесь елегантною текстурою деревини та природними кольорами, які спокійно поєднуються з вашим садом, не потребуючи клопоту про шкряблення, ґрунтовку та фарбування, які потребують деревини, яка вимагає тривалого догляду.
Характеристики:
- Надміцна та довговічна конструкція
- 570 літрів водонепроникного і замикається зберігання (замок не в)
- Елегантний вигляд дерева
- Зовнішні розміри ШxГxВ (см): 150 x 73 x 70
- Внутрішні розміри ШxГxВ (см) : 140 x 61 x 64
- Настійно закрити кришку коробки, гарантія не поширюється на пошкодження, спричинені сильним вітром

Купити Садову скриню Keter Cortina 570L Deck Box можна в нашому інтернет магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 570 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Скриня |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Темно-сірий |
| Ширина | 730 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 22 кг |
- Ціна: 14 070 ₴









