Пластикова кругла скриня-стіл для організації зберігання речей CIRCA RATTAN STORAGE BOX 140L

- Немає в наявності
- Код: CNT00012793
4 440 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кругла скриня CIRCA RATTAN STORAGE BOX 140L
Кругла скриня CIRCA RATTAN 140 Л є універсальним та дизайнерським рішенням в інтер'єрі. Він не тільки вміщує підручний садовий інвентар, але і служить як класичний садовий столик. Стильна модель, натхненна текстурою ротанга, відмінно підкреслює характер навколишнього ландшафту. Продукт виконаний з високоякісного матеріалу та стійкий до шкідливого впливу вологи та інших атмосферних факторів. Він ідеально прикрашає інтер'єр терас, балконів та будинків. Легко та швидко збирається.
Розміри [cm]: 68 x 68 x 44
Розміри [cm]: 59,7 x 59,7 x 39,3
розмір упаковки [cm]:70 x 70 x 17.6 (box )
Вага Нетто [kg]:7.05

Купити Круглу скриню CIRCA RATTAN STORAGE BOX 140L можна в нашому інтернет магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 7000 г |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 140 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Скриня |
| Форма | Кругла |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 680 мм |
- Ціна: 4 440 ₴





