Господарський будиночок із пластика Keter Oakland 7515 для зберігання садового інвентаря, 230х476 см

- Немає в наявності
- Код: CNT00012789
142 000 ₴
Садовий пластиковий будиночок Keter Oakland 7515 (230см х 476см)
Нові будиночки Oakland 7513 і 7515 забезпечують не тільки високу міцність і довговічність, але і всі інші, добре відомі гідності лінії Oakland і пластика Duo Tech. Спеціальний комплект Oakland Extension Kit для застосування з обраними базовими будиночками Oakland гарантує необхідне додатковий простір і місце для зберігання самого різного садового інвентарю та приладдя. Інноваційність і продумана конструкція забезпечать всі, що пропонує лінія Oakland, і набагато більше.
Переваги:
Дизайн, естетика, міцність, вентиляція, ємність для зберігання, гармонійний, що не обслуговує, оброблений ультрафіолетовим випромінюванням і антикорозійний, простий в збірці і не потребує обслуговування
Розміри:
Розміри доп. загальна (Ш x Г x В): 230 x 476 x 242 см
Внутрішня (Ш x Г x В): 201 x 453 x 230 см
Внеш. підлога (Ш x Г): 210 x 468 см.
Розміри дверей (Ш x В): 139 x 182 см
Вага 256 кг

Купити Садовий пластиковий будиночок Keter Oakland 7515 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 274 кг |
| Висота | 2420 мм |
| Довжина | 4760 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 2300 мм |
- Ціна: 142 000 ₴








