Садовий пластиковий сарай для інвентаря Keter Oakland 7513, господарський будиночок для інструментів

- Немає в наявності
- Код: CNT00012788
125 470 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовий пластиковий будиночок Keter Oakland 7513
Нові будиночки Oakland 7513 і 7515 забезпечують не тільки високу міцність і довговічність, але і всі інші, добре відомі гідності лінії Oakland і пластика Duo Tech. Спеціальний комплект Oakland Extension Kit для застосування з обраними базовими будиночками Oakland гарантує необхідний додатковий простір і місце для зберігання самого різного садового інвентарю та приладдя. Інноваційність і продумана конструкція забезпечить все, що пропонує лінія Oakland, і знайде більше.
Розміри:
Розміри доп. загальна (Ш x Г x В): 230 x 413 x 242 см
Внутрішня (Ш x Г x В): 201 x 390 x 230 см
Внеш. підлога (Ш x Г): 210 x 405 см.
Розміри дверей (Ш x В): 139 x 182 см.
Вага: 224 кг

Купити Садовий пластиковий будиночок Keter Oakland 7513 можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 249 кг |
| Висота | 2420 мм |
| Довжина | 4130 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 2300 мм |
- Ціна: 125 470 ₴




