Якісне міцне ігрове геймерське крісло з механізмом качання tilt Бонро BN-2022S чорне

- Немає в наявності
- Код: CNT00012758
3 940 ₴
Крісло комп'ютерне ігрове для офісу Бонро BN-2022S
Зручне та практичне крісло геймерське Бонро BN-2022S дозволить користувачам відчувати комфорт впродовж всього часу перебування за робочим місцем. Виріб гарно пасує дитячій та ігровій кімнаті, стильному офісу і в будь-якому іншому місці, де більшість часу людина знаходиться в сидячому положенні.
В першу чергу до крісла привертає увагу цікавий дизайн підлокітників. Вони змодельовані, наче капітанське місце фантастичного, космічного корабля, мають покриття з екошкіри та оригінальну форму. Все геймерське крісло також вкрите ECO шкірою. Цей матеріал практичний у використанні, здійснює природну циркуляцію повітря до тіла, легкий у догляді й стильний на зовнішній вигляд.
Окрім цього, обрати крісло геймерське варто з погляду на додаткові зони комфорту. Форма крісла нагадує сидіння "ковша спорткара", а в верхній частині розташовуєтеся подушка для голови з додатковим наповненням, щоб зняти навантаження з шиї та плечового поясу тіла. Яскраві декоративні отвори на рівні шиї також забезпечують чудовий доступ кисню, що так важливий для мозкової діяльності.
Функція коливання Tilt сприяє додатковому розслабленню та відпочинку, крісло автоматично змінює кут нахилу при зміні позиції тіла. Це одна з переваг, чому блогери та стрімери приймають рішення купити крісло геймерське BN-2022S, адже воно відмінно виглядає на задньому фоні завдяки своїй формі, яскравим вставкам чорного кольору й сприяє зручній діяльності впродовж багатьох годин поспіль. Проте, дану модель часто обирають не лише поціновувачі ігор, а й графічні дизайнери, автори текстів, викладачі в мережі тощо.
Звісно ж, крісло обертається довкола, регулюється по висоті, пересувається на якісних колесах, що не дряпають підлогу.

Оцінити його розміри та якісні переваги допоможуть технічні дані:
- Матеріал оббивки: екошкіра;
- Матеріал основи: Метал;
- Механізм: Tilt (коливання);
- Регулювання: Висота сидіння;
- Висота спинки зсередини: 60 см;
- Глибина сидіння: 64 см;
- Ширина сидіння: 43 см;
- Ширина спинки: 43-45 см;
- Ширина підлокітника: 7 см;
- Макс. висота від землі до спини: 121 см;
- Мін. висота від землі до спини: 111 см;
- Макс. Висота сидіння: 61 см;
- Мін. Висота сидіння: 51 см;
- Ширина між колесами: 64 см;
- Діаметр коліс: 5 см;
- Максимальне навантаження: 150 кг;
- Країна виробник: Китай;
- Гарантія: 12 місяців.
Купити Геймерське крісло Бонро BN-2022S можна в нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Профессиональный сервис!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 13.6 кг |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 51 см |
| Глибина крісла | 64 см |
| Ширина крісла | 43 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Тип механізму | Tilt |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Колір каркасу | Чорний |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Хрестовина | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | эко кожа, пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з урахуванням спинки | 111 мм |
| Висота спинки | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина сидіння | 64 мм |
| Ширина сидіння | 43 мм |
| Ширина спинки | 43 мм |
- Ціна: 3 940 ₴






