Місткий сміттєвий пластиковий контейнер з ручкою на колесах Keter Refuse Bin O/W 110L

- Немає в наявності
- Код: CNT00012639
3 570 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Місткий контейнер для сміття Refuse Bin O / W 110L Keter
Місткий контейнер для сміття стане в нагоді під час генерального прибирання в будинку, саду або невеликому офісі. Контейнер обладнаний ручкою і міцними колесами, що дозволяють переміщати контейнер в будь-яке місце. Різнобарвні кришки полегшують поділ відходів. Зручна ручка посередині кришки спрощує її відкриття. Смола найвищого класу, з якої виготовлений контейнер, стійка до змінних погодних умов і можливих механічних пошкоджень.
Номер артикула: 17183336
Розміри [cm]: 56 x 52 x 88
Розміри упаковки [cm]: 56 x 52 x 126,5 (6pc / stack)

Купити Місткий контейнер для сміття Refuse Bin O/W 110L Keter можна в нашому інтернет магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Висота | 880 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 110 л |
| Тип | Контейнер для сміття |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 520 мм |
- Ціна: 3 570 ₴




