Кашпо кругле для квітів Keter Cozy М, горщик підвісний пластиковий зі вставкою 36х36х22,5 см Коричневий

- В наявності
- Код: CNT00012219
1 580 ₴
Підвісний горщик для квітів із вставкою Keter Cozy М призначений для вирощування домашніх квітів. Використовується в підвішеному стані, чим надає своєрідний вигляд інтер'єру і допоможе заощадити місце.
Прозорі просторові ажурні переплетення колекції Cozy чудово відбивають світло, яке розкриває структуру. Весь ефект деталей спричиняє естетику унікальних виробів ручної роботи, створених у домашньому затишку. Тут текстура заслуговує на увагу - вона приємна на дотик, точно імітує вільно сплетену м'яку товсту пряжу, що нагадує традиційні візерунки в'язання, які вдало вписуються в сучасні тенденції. Колекція в ніжних нейтральних та пастельних тонах зараз є справжнім хітом ринку.
Підвісне кашпо для квітів Keter Cozy М є чудовою окрасою садового інтер'єру, будинку, зони відпочинку.
Характеризується підвищеною стійкістю до високих і низьких температур, а також різних механічних пошкоджень. Вазон складається з наступних предметів: внутрішньої ємності, куди садять рослину, декоративної ємності (кашпо) та троса для підвіски.
Горщик, завдяки високоякісному пластику, що використовується для виробництва, стійкий до несприятливих погодних умов і УФ-променів.
До того ж красиво продемонструє як кучеряві, так і класичні квіткові композиції.
Крім того, красива текстура поверхні кашпо, натхненна ажурними переплетеннями, підкреслить чарівність рослин і квітів.
Безперечно, кашпо Keter – це відмінний додаток до будь-якого комплекту меблів виробництва групи компаній Keter.
Ви можете його використовувати як на вулиці, так і в приміщенні.
Також Ви зможете висадити в кашпо живі рослини, або використовувати штучні.
Кашпо складається з двох цілісних горщиків – зовнішній плетений, внутрішній гладкий пластик.
Внутрішній горщик з отвором знизу з пробкою.

Купити Підвісний горщик для квітів зі вставкою Keter Cozy М можна в нашому інтернет магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Кашпо |
| Встановлення | Підвісна |
| Форма | Кругла |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 1 580 ₴


