Підвісний квітковий горщик Keter Rattan Style Hanging, кашпо для рослин пластикове

- Готово до відправки
- Код: CNT00012171
1 050 ₴
+380 (98) 557-35-88
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Встановлення | Підвісна |
| Форма | Кругла |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 1 050 ₴


