Вазон для рослин на вулицю Keter Medium Cylinder Planter, круглий горщик для квітів 36х36 см

- В наявності
- Код: CNT00012162
1 790 ₴
Горщик для квітів Keter Medium Cylinder Planter
Традиційні рішення можуть бути надзвичайно цікавими. Класична, кругла форма горщика CYLINDER PLANTER L ідеально підкреслить чарівність ділянки, гармонуючи з його стилем. Функціональні якості - міцна конструкція, дренажна система для відводу надлишку води і стійкий до пошкоджень пластик порадують найвимогливіших користувачів. Прекрасно підійде в якості прикраси тераси, балкона або альтанки, а також ідеально виглядає в інтер'єрі.
Перш за все приємні кольори і зовнішній вигляд кашпо додадуть затишку і стилю вашого будинку.
Циліндричний горщик - це відмінне доповнення до будь-якого комплекту меблів виробництва групи компаній KETER. Горщик може використовуватися як на вулиці, так і в приміщенні. Для цього передбачена дренажна пробка. Крім того, в горщику передбачено регульоване дно, для варіювання кількості землі в горщику. Можливість скомпонувати в комплекті 3 горщика різного розміру від більшого до меншого, завдяки чому стильно оформити зону відпочинку.
Його можна використовувати як на вулиці, так і в приміщенні.
Характеристики
|
Вага |
1,8 кг |
|
Колір |
антрацит |
|
Висота |
37,3 см |
|
Ширина |
36 см |
|
довжина |
36 см |
Купити Горщик для квітів Keter Medium Cylinder Planter можна в нашому інтернет магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Встановлення | Підлогова |
| Форма | Кругла |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 373 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 1 790 ₴






