Ергономічний пластиковий шезлонг-лежак розкладний для дачі, пляжу, саду, тераси, Keter Pacific, 197х75х41 см Бежевий

- В наявності
- Код: CNT00012547
9 260 ₴
+380 (98) 557-35-88
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Висота сидіння | 41 см |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 101 см |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал виготовлення | Поліпропілен, Пластик, Штучний ротанг |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.6 кг |
| Висота | 41 см |
| Довжина | 197 см |
| Ширина | 75 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Столик | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
- Ціна: 9 260 ₴






