Пластмасовий відкидний лежак-шезлонг із підлокітниками для відпочинку на природі, Keter Florida, 190х66х30, бежевий

- В наявності
- Код: CNT00012551
4 410 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручні та легкі пластикові шезлонги - чудовий вибір для комфортного відпочинку на дачі або біля води. Регульована спинка і стійкий матеріал забезпечать максимальну насолоду під сонцем.
Основні характеристики:
- Матеріал: пластик, поліпропілен;
- Розмір шезлонга (ДхШхВ): 190х66х30 см;
- Спинка: Регульована з декількома рівнями нахилу.
- Колір: бежевий;
- Макс. навантаження: 110 кг;
- Вага: 8,59 кг;
- Гарантія: 12 місяців;
- Бренд: Keter® (Ізраїль).
Переваги шезлонга:
- Мобільність: легка вага зручна для переміщення;
- Стійкість до зовнішніх умов: не вигоряє на сонці, не вбирає вологу;
- Ергономічний дизайн: комфортна форма для тривалого відпочинку;
- Універсальність: підходить для дачі, саду, тераси, пляжу, басейну і навіть сауни.
Це комфортне і практичне рішення для відпочинку на свіжому повітрі. Міцні матеріали та продумана конструкція забезпечать довговічність і комфорт, а легкий догляд дасть вам змогу насолоджуватися відпочинком без зайвого клопоту.
Купити шезлонг для саду дачі відпочинку можна в нашому інтернет магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Висота сидіння | 30 см |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 92 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал виготовлення | Поліпропілен, Пластик |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.59 кг |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 66 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Столик | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Артикул | |
| Артикул | 3253929147067 |
- Ціна: 4 410 ₴



