Відкидний пластиковий лежак-шезлонг для відпочинку на природі, дачі, пляжі, Keter Jaipur Sun lounger, 187,5x58,2x29

- В наявності
- Код: CNT00012548
5 400 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручні та легкі пластикові шезлонги - чудовий вибір для комфортного відпочинку на дачі або біля води. Регульована спинка і стійкий матеріал забезпечать максимальну насолоду під сонцем.
Основні характеристики:
- Матеріал: пластик і поліпропілен, імітація ротанга;
- Розмір шезлонга (ДхШхВ): 187,5x58,2x29 см;
- Спинка: Регульована з декількома рівнями нахилу.
- Колір: сірий, коричневий;
- Макс. навантаження: 110 кг;
- Вага: 7,41 кг;
- Розмір упаковки (ДхШхВ): 80,1x60,6x20,6 см;
- Гарантія: 24 місяців;
- Бренд: Keter® (Ізраїль).
Переваги шезлонга:
- Мобільність: легка вага зручна для переміщення;
- Стійкість до зовнішніх умов: не вигоряє на сонці, не вбирає вологу;
- Ергономічний дизайн: комфортна форма для тривалого відпочинку;
- Універсальність: підходить для дачі, саду, тераси, пляжу, басейну і навіть сауни.
Це комфортне і практичне рішення для відпочинку на свіжому повітрі. Міцні матеріали та продумана конструкція забезпечать довговічність і комфорт, а легкий догляд дасть вам змогу насолоджуватися відпочинком без зайвого клопоту.
Купити шезлонг пляжний пластиковий можна в нашому інтернет магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал виготовлення | Поліпропілен, Пластик |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.41 кг |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8711245144870 |
| Висота | 29 |
| Висота сидіння | 29 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Довжина | 187.5 |
| Ширина | 58.2 мм |
- Ціна: 5 400 ₴





