Ергономічний пластиковий шезлонг-лежак розкладний для дачі, пляжу, саду, тераси, Keter Pacific, 197х75х41 см

- В наявності
- Код: Z1CNT00009011
8 930 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручні та легкі пластикові шезлонги - чудовий вибір для комфортного відпочинку на дачі або біля води. Регульована спинка і стійкий матеріал забезпечать максимальну насолоду під сонцем.
Основні характеристики:
- Матеріал: пластик і поліпропілен під штучний ротанг;
- Розмір шезлонга (ДхШхВ): 197х75х41 см;
- Спинка: Регульована з декількома рівнями нахилу.
- Колір: коричневий, сірий, бежевий, білий;
- Макс. навантаження: 110 кг;
- Вага: 14,6 кг;
- Гарантія: 6 місяців;
- Розмір упаковки (ДхШхВ): 197x75x41 см;
- Бренд: Keter® (Ізраїль).
Переваги шезлонга:
- Мобільність: легка вага зручна для переміщення;
- Стійкість до зовнішніх умов: не вигоряє на сонці, не вбирає вологу;
- Ергономічний дизайн: комфортна форма для тривалого відпочинку;
- Універсальність: підходить для дачі, саду, тераси, пляжу, басейну і навіть сауни.
Це комфортне і практичне рішення для відпочинку на свіжому повітрі. Міцні матеріали та продумана конструкція забезпечать довговічність і комфорт, а легкий догляд дасть вам змогу насолоджуватися відпочинком без зайвого клопоту.
Купити лежаки-шезлонги пластикові можна в нашому інтернет магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 101 см |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал виготовлення | Поліпропілен, Пластик, Штучний ротанг |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.6 кг |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Столик | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7290103660819 |
| Висота | 41 |
| Висота сидіння | 41 мм |
| Гарантійний термін | 6 |
| Довжина | 197 |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 8 930 ₴








