Збірний вуличний сарай пластиковий для зберігання садових інструментів та речей, Keter Newton 759, коричневий

- Немає в наявності
- Код: ZCNT00009199
82 490 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний пластиковий сарай Keter Newton 759 — ідеальне рішення для зручного та організованого зберігання садового інвентарю, інструментів, сезонних речей та різноманітного господарського приладдя. Вони мають високу стійкість до будь-яких погодних умов, не вимагають додаткового догляду, легко збираються та комфортні у використанні.
Основні характеристики:
- Матеріали: Міцний пластик, що імітує дерево, поліпропілен;
- Розміри (ДхШхВ): 228х287х252 см;
- Колір: коричневий;
- Вага: 166 кг;
- Розмір пакування (ШхВхГ): 132х48х227 см;
- Упаковка: картонна коробка;
- Вага упаковки: 190 кг;
- Гарантія: 10 років.
Комплект:
- вікна;
- подвійні двері;
- панель для порогу закругленої форми;
- система вентиляції;
- металеві скоби для замку (замок не входить).
Переваги сараю:
- Виготовлений із безпечного для здоров'я та придатного для переробки матеріалів;
- Стійкий до різних погодних умов;
- Не вимагає ремонту, фарбування та спеціального догляду;
- Просте та зручне складання;
- Міцний та довговічний;
- Оснащений дверцятами (замок у комплект не входить);
- Легко переноситься та збирається за допомогою стандартних побутових інструментів;
- Витримує експлуатацію за температури від -40 до +70°C.
Він ідеально підходить для зберігання інструментів, садового інвентарю, меблів та інших речей, що потребують захисту від погоди. Ця практична та довговічна конструкція забезпечить порядок та чистоту на вашій ділянці.
Купити господарський блок для садового інвентарю можна у нашому інтернет магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вага | 166 кг |
| Висота | 2520 мм |
| Довжина | 2280 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 2870 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість вікон | 2 |
| Форма даху | Двосхилий |
| Артикул | |
| Артикул | 7290112631671 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 190 |
| Дизайн | під натуральне дерево |
| Покрівля | Пластик, поліпропілен |
| Матеріал | Пластик, що імітує дерево; поліпропілен |
| Поріг | Заокруглений |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 82 490 ₴







