Садовий пластиковий хозблок сарай для зберігання інструменту та речей, Keter Manor 6x8 DD, сірий

- В наявності
- Код: ZCNT00009143
46 200 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний пластиковий сарай Keter Manor 6x8 DD — ідеальне рішення для зручного та організованого зберігання садового інвентарю, інструментів, сезонних речей та різноманітного господарського приладдя. Вони мають високу стійкість до будь-яких погодних умов, не вимагають додаткового догляду, легко збираються та комфортні у використанні.
Основні характеристики:
- Матеріали: міцний пластик, поліпропілен, що імітує дерево;
- Розміри:
- зовнішній – 185,8х236,8х227 см;
- внутрішній – 168,9х222х219,7 см;
- Колір: сірий;
- Загальна площа: 3.75 м²;
- Місткість: 7,6 м³;
- Вага: 75,7 кг;
- Розмір упаковки: 235х111х24 см.
Комплект:
- вікно;
- двері;
- панель для порога;
- система вентиляції;
- металеві скоби для замку (замок не входить).
Переваги сараю:
- Виготовлений із безпечного для здоров'я та придатного для переробки матеріалів;
- Оснащений металевою арматурою для додаткової міцності;
- Стійкий до різних погодних умов;
- Не вимагає ремонту, фарбування та спеціального догляду;
- Просте та зручне складання;
- Міцний та довговічний;
- Оснащений дверцятами (замок у комплект не входить);
- Легко переноситься та збирається за допомогою стандартних побутових інструментів;
- Витримує експлуатацію за температури від -40 до +70°C.
Він ідеально підходить для зберігання інструментів, садового інвентарю, меблів та інших речей, що потребують захисту від погоди. Ця практична та довговічна конструкція забезпечить порядок та чистоту на вашій ділянці.
Купити садовий пластиковий будиночок сарай можна в нашому інтернет магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вага | 75.7 кг |
| Висота | 2270 мм |
| Довжина | 2368 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Загальна площа | 3.75 кв.м |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1858 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість вікон | 1 |
| Форма даху | Двосхилий |
| Ширина дверного прорізу | 131 см |
| Артикул | |
| Артикул | 7290103660413 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс.) | 12 |
| Дизайн | під натуральне дерево |
| Покрівля | Пластик, поліпропілен |
- Ціна: 46 200 ₴











