Садовий господарський будиночок сарай пластиковий для зберігання речей та інструменту, KETER OAKLAND 759

- В наявності
- Код: ZCNT00009211
92 740 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний пластиковий сарай KETER OAKLAND 759 - ідеальне рішення для зручного та організованого зберігання садового інвентарю, інструментів, сезонних речей і різного господарського приладдя. Вони мають високу стійкість до будь-яких погодних умов, не вимагають додаткового догляду, легко збираються і комфортні у використанні.
Основні характеристики:
- Матеріали: Міцний пластик, що імітує дерево;
- Розміри зовнішні (ДхВхШ): 229x287x242 см;
- Розмір внутрішній: 261х201х230 см;
- Розміри дверного отвору: 182.4x148.5 см;
- Колір: коричнево-сірий, антрацит;
- Загальна площа: 5.24 м²;
- Місткість: 12 м³;
- Вага: 166 кг;
- Розмір упаковки: 227x132x48 см.
Комплект:
- вікна;
- подвійні двері;
- панель для порога;
- система вентиляції;
- металеві скоби для замка (замок до комплекту не входить).
Переваги сараю:
- Виготовлений із безпечного для здоров'я і придатного для переробки матеріалів;
- Оснащений металевою арматурою для додаткової міцності;
- Стійкий до різних погодних умов;
- Не потребує ремонту, фарбування і спеціального догляду;
- Проста і зручна збірка;
- Міцний і довговічний;
- Оснащений дверцятами, що замикаються (замок до комплекту не входить);
- Легко переноситься і збирається за допомогою стандартних побутових інструментів;
- Витримує експлуатацію за температури від -40 до +70°C.
Він ідеально підходить для зберігання інструментів, садового інвентарю, меблів та інших речей, які потребують захисту від погоди. Ця практична і довговічна конструкція забезпечить порядок і чистоту на вашій ділянці.
Купити господарський блок для садового інвентарю можна в нашому інтернет магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вага | 166 кг |
| Висота | 2870 мм |
| Довжина | 2270 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Загальна площа | 5.24 кв.м |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 2420 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Форма даху | Двосхилий |
| Ширина дверного прорізу | 148.5 см |
| Артикул | |
| Артикул | 7290106928442 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс.) | 12 |
| Дизайн | під натуральне дерево |
| Покрівля | Пластик, поліпропілен |
- Ціна: 92 740 ₴





