Сталева канадська опалювальна піч "CALGARY LUX" на дровах для обігріву приміщень, 4 моделі Так, Опалювальна

- Немає в наявності
- Код: CNT00011850
16 890 ₴
Канадська опалювальна піч “CALGARY LUX” це високоефективний опалювальний прилад, який можливо застосовувати для опалення приміщень об’ємом до 100 м3.
Область застосування печі дуже широка – це промислові та побутові приміщення, цехи, майстерні, СТО, гаражі, автомийки тощо.
Дверцята пічки можливо обладнати термостійким склом «SCHOTT ROBAX», яке представлене розміром:
• модель С (скло 240 х R 120 мм).
На варочній поверхні печі можна встановити чавунну конфорку (модель ЧК).
Канадські опалювальні печі, відомі в Канаді та США під назвою free flow (вільний потік), дуже зручні та практичні в побуті. Використання канадських печей – це просте та ефективне рішення проблем, що зазвичай виникають при використанні традиційних печей і камінів, оскільки в цих системах, через використання відкритого вогню, велика частина тепла виводиться в димохід разом з димом.
Канадські печі також дуже вигідні, оскільки дозволяють з високою ефективністю використовувати найпоширеніші види палива – дрова, торф, деревні та інші види відходів. Піч працює за принципом дров’яного газогенератора, тобто в режимі «тліючого горіння». Паливо спалюється повністю в дві стадії. У першій камері відбувається процес тління і створення пічних газів, а у другій ці гази допалюються до кінця завдяки подачі повітря у вторинну камеру.
Чудо-піч надзвичайно економна, ККД досягає показника 75%. Конструкція печі така, що вона сама, за рахунок труб, які оперізують топку, рівномірно нагріває і перемішує повітря по всьому об’єму приміщення. Оскільки дрова в печі не горять, а тліють, однієї повної закладки вистачає на 6-8 годин роботи.
Щоб піч не тільки дарувала животворне тепло, але і радувала око, її можна оформити у вигляді каміна, який прикрасить будь-який інтер’єр. А змонтувавши систему повітроводів (повітряного опалення), можна обігріти весь заміський будинок. При цьому ви отримаєте швидкий нагрів повітря в приміщеннях, можливість обігріву будь-яких кімнат (вдень – одних, вночі – інших), енергонезалежність, відсутність витрат на експлуатацію та багато інших переваг.
Область застосування печей досить широка. Це промислові і побутові приміщення, цехи, майстерні, СТО, дачні будинки, теплиці тощо. Піч також можна використовувати для сушіння пиломатеріалів. Особливо актуальне використання печі там, де немає інших джерел енергії (електрики, центрального опалення, газу) або енергія подається непостійно.

Купити Канадську опалювальну піч "CALGARY LUX" можна у нашому інтернет-магазині ProfService ТОВ Професійний сервіс!
Основні характеристики
|
Об`єм приміщення, м 3 |
130 |
|
Висота, см |
65 |
|
Ширина, см |
48 |
|
Глибина, см |
66 |
|
Вага, кг |
69 |
|
Діаметр димоходу, мм |
120 |
|
Кількість труб, шт |
7 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 69 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Торф |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 654 мм |
| Глибина | 667 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Об`єм приміщення | |
| Об`єм приміщення для обігріву | 130 м3 |
- Ціна: 16 890 ₴


